پنجشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 28 ساعت :
اخبار اصلی

با خودمان عهد بستیم مدارسی بسازیم که میراث ماندگار این کشور باشد

۱۳۹۵-۰۵-۲۷

عصرصادق :مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان گفت: با خودمان عهد بستیم مدارسی بسازیم که میراث ماندگار این کشور باشد.

به گزارش عصرصادق به نقل از  روابط عمومی، مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در مراسم تجلیل از خبرنگاران بیان کرد: جامعه ای پیشرفت خواهد کرد که نقد در آن جامعه وجود داشته باشد.

علی اوسط اکبری‌مقدم خاطرنشان کرد: در نسل گذشته اگر اتفاقی در جوامع دیگر رخ می‌داد آن خبر بعد از مدت ها به ما می رسید اما به همت شما خبرنگاران کوچک‌ترین اخبار در دور ترین تقاط ایران منتقل می‌شود.

وی خواستار همراهی رسانه‌ها برای افزایش نقش خیرین در احداث مدارس شد و افزود: تمام تلاش ما این است تا پایان سال ٩۶ مدرسه‌ای نداشته باشیم که مشکل گرمایشی داشته باشد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان تصریح کرد: در دورترین نقاط استان اگر کوچک‌ترین تحرکات را داشته باشیم توسط رسانه‌ها به تصویر کشیده می شود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان افزود: ما باید پاسخگوی خبرنگاران و قدردان آنها باشیم که از ما نقد می‌کنند و نباید فقط از خودمان تعریف و تمجید کنیم و فقط آمار بدهیم.

اوسط اکبری‌مقدم گفت: امروزه مدارسی در حال ساخت است که هیچ فرقی با معماری‌های اروپایی از لحاظ کیفیت و استاندارد ندارد و از جمله وجود کتابخانه‌های پویا و جامع که دانش‌آموز بتواند از آن به خوبی استفاده کند نیز بهره برده‌ایم.

وی ادامه داد: با خودمان عهد بستیم مدارسی بسازیم که میراث ماندگار این کشور باشد و مدرسه دانش‌آموز را به خود بکشد نه اینکه اولیا او را با زور ببرند.

وی افزود: مدارسی در دست ساخت است که تمامی تکنولوژی روز دنیا در آن بکار رفته و هم اکنون مدارس گیلان جزو ایمن‌ترین مدارس کشور هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×