سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 25 ساعت :
اجتماعی - اسلایدشو - سیاسی - مذهب

گله مندی اصلاح طلبان از برچسب هایی است که رقبا به آنها می زنند

۱۳۹۵-۰۲-۰۵

عصر صادق :رئیس شورای عالی اصلاح طلبان با بیان اینکه هیج جریانی حق ندارد از اهرم های قدرت برای کوبیدن رقبا استفاده کند،گفت:گله مندی اصلاح طلبان از برچسب هایی است که رقبا به آنها می زنند

به گزارش عصر صادق ،محمد رضا عارف در گردهمایی حامیان لیست امید در ورزشگاه شهید عضدی رشت با اشاره به پنج  اردیبهشت روزشکست حمله نظامی امریکا به ایران اظهار داشت: در این روز پر افتخار آمریکا در طبس از ایران شکست خورد.

گیلان مهدتفکر اصلاحات و مهد پاسداری از ارزشهای انقلاب است

وی ابا ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم گیلان تاکید کرد: استان گیلان همواره مهد صبر و شکیبایی و شجاعت و ایمان بوده است .مهدبزرگ مردان صحنه سیاست،گیلان مهدتفکر اصلاحات و مهد پاسداری از ارزشهای انقلاب است.

رئیس شورای عالی اصلاحات  با بیان اینکه راهبرد اصلی ماتحقق مشارکت حداکثری مردم و ترجیح منافع و مصالح ملی بر منافع و مصالح جناحی و جبهه ای است  ،تصریح کرد:راهبردهای تخصصی کسب اکثریت کرسی های مجلس با هدف ارتقای جایگاه مجلس که قبلا در ده مورد اشاره کرده ام.

وی با تاکید بر اینکه  مجلس در راس امور است ،فزود: مجلس پاسخگو ،مجلسی است  که در بر گیرنده ی متخصصین و متعهدین   باشد .مجلسی که نماد مردم سالاری دینی و عصاره مردم باشد.

عارف با اشاره به اینکه در مورد مطالبات شما مردم عزیزبه این شعار ارزشی امید؛ارامش،رونق اقتصادی  رسیدیم تاکید کرد: .ارامش یک ضرورت برای تلاش وفعالیت در اینده است.

وی امید به اینده ای درخشان,امید به اینده ای که مبنای حرکت وفعالیت های جریان سیاسی  را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: .این امری است که متاسفانه در هشت بین سال های ۸۴تا۹۲از ان فاصله گرفتیم.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم مبنای جرکت را اخلاق مداری دانست و افزود:  به رقبای خود توصیه می کنیم  چون در یک نظام ارزشی و الهی زندگی میکنیم هیچ راهی,جز حرکت بر مبنای اخلاق نداریم و بر این باوریم که برای رسیدن به هدف از ارزش ها و اخلاق عدول نخواهیم کرد .

عارف  گفت:  بارها گله کردم که چرا رقبای ما درس نمی گیرند  بارها در گذشته تجربه شده است که مردم با اگاهی و شعور بالایشان رفتار و کردارما را زیر ذره بین قرار میدهند .چرا نمی آییم با همدلی و همبستگی حرکات سیاسی داشته باشیم ,و در یک فضای رقابتی به رقابت بپردازیم.

تشکر عارف از جوانان اصلاح طلب کشور و گیلان 

وی با اشاره به اینکه ما اصل رقابت را می پذیریم و اما مبنا را اخلاق میگذاریم .خاطرنشان کرد:تخریب برای چه  ,تهمت برای چه هدفی ،,فرزندان  انقلاب و فرزندان متدین انقلاب بچه هایی که در گذشته تلاش  و نقش و حضورشان را در تمام صحنه های انقلاب نشان داده اند چرا به بی دینی متهم می کنیم وبنده از جواانان اصلاح طلب کشور تشکر میکنم.

مبنای اصلاحات در رقابت اخلاق است ما وقت برایمسائل حاشیه ای نداریم

وی با بیان اینکه مبنا را بر اخلاق میگذاریم و پاسخ بی,اخلاقی ها رو نمی دهیم  افزود: ما وقت نداریم به جای اینکه به اصول اصلی و اساسی و راهبردهای خوذمان بپردازیم به  مسایل حاشیه ای متوسل شویم.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم  با بیان اینکه اتکای ما بعد از خداوند مردم هستندگفت: مردم ما خوب درک میکنند و خوشحالم که بعد از گذشت هشت ماه از حضورم در بین شما عزیزان اعلام میکنم که فرزندان  استان گیلان در این مسیر حرکت کرده اند .

عارف با این توضیح که ما مبنا را بر اجماع کامل گذاشتیم تاکید کرد : اعتلاف در جبهه اصلاحات ,وحدت در جبهه اصلاحاتمورد تاکید است چرا که برای اولین بار اصلاح طلبان زیر یک پرچم قرار گرفتند و اما شعار اصلی ما منافع  ملی است  و در ادامه پا را فراتر گذاشته وبا اعتدالیون اعتلاف کردیم .

رئیس  شورای عالی اصلاح طلبان با بیت اینکه اولویت دادن به منافع ملی مدنظر ماست گفت: مردماز ما خواستند این مسیر را ادامه دهیم و ما به همین خاطر خرداد نود دو را گام اول ،اسفند نود و چهار را گام دوم نام نهادیم و برای اینکه نشان دهیم در ادامه مسیر تلاش می کنیم داریم گام به گام جلو می رویم تا انشالله در راستای پاسخگویی به مطالبات مردم ظرفیت سازی کنیم .

هیج جریانی حق ندارد از اهرم های قدرت برای کوبیدن رقبا استفاده کند
عارف با تاکید بر اینکه در جریانات سیاسی هیج جریانی حق ندارد از اهرم های قدرت برای کوبیدن رقبا استفاده کند افزود: بگذاریم در فضای رقابتی مردم حرف اخر را بزنند و ما نگاهمان در صندوق های رای باشد و این مسیر را بادقت و وسواس ادامه میدهیم .
و ی از جوانان اصلاح طلب که در تمام کشور  تشکر کرد و تصریح کرد: در تمام مدت تبلیغات و برگزاری انتخابات هیچ بد اخلاقی و عبور از ارزش ها و خط قرمز ها را از ناحیه جوانان ندیدیم. و در تبلیغات انتخاباتی که با فاطمیه اول همراه شد به جای سوت و جیغ و کف زدن با صلوات تشویق کردند این نگاه گفتمان اصلاحات است
چه کسی به خود حق میدهد به این جریان و مردم و جوانان برچسب بزنند.
رئیس شورای عالی اصلاح طلبان تاکید کرد:در تهران برای اولین بار انتخابات تهران یک مرحله ای شد و برای اولین بار یک لیست کامل رای اورد .این نگاه مردم است به گفتمانی که برامده ازانقلاب است این نگاه مردمی است که به گفتمانی که خود را نسبت به ارزش ها مسول میداند و مدیون مردم و انقلاب است رای دادند .

 
عارف در پایان تاکید کرد: خواهشی از رقبا دارم که در این چند روز تبلیغات و مانده به انتخابات رعایت کنند .من در این جند روز در بسیاری از استان ها بودم و بیشترین گله از این بود که به ما برچسب بی دینی و فاصله از ارزش ها می زنند .بداخلاقی ها تا کی،برای چه هدفی،چه کار میخواهید بکنید.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم تصریح کرد:راداران و خواهران عزیز به عنوان عضو کوچکی از مردم ایران بزرگ خواهش من این است که به عنوان وظیفه ی ملی و اینکه هر رای شما برای پیشبرد اهداف و برنامه های ما نیاز است روز جمعه به پای صندوق های رای بیایید و رای دهید و همگان  را تشویق به رای دادن به لیست اصلاحات کنید .

رئیس شورای عالی اصلاح طلبان  افزود: در جمعه اینده در ساعت های اولیه به پای صندوق های رای بیایید  و در شهر رشت به لیست اصلاحات رای دهید

وی با اشاره به برنامه های اقتصادی اصلاحات گفت: اصلاح ساختار و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی بر اساس رهنمود های مقام معظم رهبری از مهم ترین برنامه ها است و اولویت اول اولویت کشور و اولویت مجلس دهم ،بحث اقتصادی است .معیشت مردم ،اشتغال جوانان ،کنترل تورم و رونق اقتصادی در راس امور است  و برنامه بعدی پاسخگویی اجتماعی است انشالله بتوانیم همراه رقبای خود به جلو حرکت کنیم و در پایان از اینکه افتخار حضور در میان مردم عزیز و بزرگ گیلان را داشتم تشکر میکنم.

خبرنگار: علیرضا محمدی 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×