دوشنبه , ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 03 - 04 ساعت :
اخبار اصلی

پرداختی سازمان فرهنگی ورزشی به نماینده شورا در این سازمان شفاف سازی می شود

۱۳۹۴-۰۲-۱۸

عصر صادق :شهردار رشت گفت :پرداختی سازمان‌های شهری به اعضای شورا و به ویژه سازمان فرهنگی ورزشی به عضو نماینده شورا در شورای این سازمان شفاف‌سازی می‌شود

به گزارش عصر صادق ؛سیدمحمدعلی ثابت‌قدم در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه شهرداری تمام تلاش خود را برای مبارزه با فساد مالی و اداری انجام می‌دهد، اظهار داشت: شهر رشت از شهرهای همتراز خود عقب مانده است.
وی با بیان اینکه برخی از نقدها از شهرداری رشت قابل بررسی و مورد احترام است، افزود: بخشی از نقدها نیز به خاطر خطرافتادن منافع برخی است که اهمیتی برایمان ندارد و پاسخمان سکوت است.
شهردار رشت گفت: شهرداری برای برون‌رفت از مشکلات نیازمند مدیریت ساختارشکن و پویا است تا بتوانیم با اصلاح ساختار فساد را از بین ببریم.
ثابت‌قدم در پاسخ به انتقادات در مورد پرداختی‌های حق‌الجلسه ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی به نماینده شورای شهر در شورای سازمان فرهنگی شهرداری رشت، گفت: پرداختی سازمان‌های شهری به اعضای شورا و به ویژه سازمان فرهنگی ورزشی به عضو نماینده شورا در شورای این سازمان شفاف‌سازی می‌شود و از طریق روابط عمومی شهرداری به اطلاع عموم می‌رسد چرا که معتقد به سالم‌سازی هستم.
وی با تأکید بر اینکه شهرداری پاتوق سیاسی نماینده خاصی نیست و اجازه فعالیت‌های انتخاباتی در شهرداری به احدی داده نمی‌شود، خاطرنشان کرد: هرگونه اقدام انتخاباتی در شهرداری توسط مردم رصد می‌شود و ما اجازه چنین کاری نمی‌دهیم و اگر کسی مسئله این چنینی را ملاحضه کرد به ما اطلاع دهد تا پیشگیری کنیم.
شهردار رشت با اشاره به اینکه اجازه افزایش نیرو در شهرداری را با توجه به سه‌هزار نیروی موجود را نداریم، تصریح کرد: حوزه فرهنگی باید تقویت شود و یک حوزه کیفی است.
ثابت‌قدم با بیان اینکه برکناری مشاور حوزه دفاع مقدس و ایثار و شهادت سازمان فرهنگی شهرداری رشت و نگه داشتن مشاور دیگر سیاسی نبوده است، گفت: اجازه نمی‌دهیم افراد غیررسمی از تریبون شهرداری برای منافع خاصی سوء استفاده کنند و موضوعات را رصد می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه ۷۰درصد از بودجه عمرانی ۶۰۰میلیارد تومانی شهرداری رشت عمرانی است، گفت: پیاده‌راه بافت مرکزی شهر رشت در خیابان سعدی، خیابان شریعتی و محدوده دور میدان شهدای ذهاب رشت به زودی احداث می‌شود./تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×