چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۳ 2024 - 05 - 22 ساعت :
اسلایدشو

نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم تا این لحظه+ اسامی و گرایش

۱۳۹۵-۰۲-۱۰

نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دومین مرحله انتخابات مجلس دهم با برگزاری انتخابات در ۵۵ حوزه انتخابیه در ۲۱ استان کشور مشخص شد.

به گزارش عصرصادق  به نقل از تسنیم ، مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح امروز در ۱۵ هزار و ۳۵۰ شعبه در ۲۱ استان کشور و ۵۵ حوزه انتخابیه برای تعیین تکلیف ۶۸ کرسی بهارستان برگزار شد.

بر این اساس نتایج غیررسمی شمارش اولیه آراء دومین مرحله انتخابات مجلس دهم به شرح ذیل است:

استان آذربایجان‌شرقی

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی(اصلاح‌طلب)، محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)، محمداسماعیل سعیدی(اصولگرا)، علیرضا منادی(مستقل) ((تا این لحظه))

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه مرند و جلفا: حسن‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت‌الله عبداللهی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سراب: یوسف داوودی(مستقل)

حوزه انتخابیه شبستر: معصومه آقاپور (مستقل)

استان آذربایجان‌غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: هادی بهادری (اصلاح‌طلب)، روح‌الله حضرت‌پور (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب: جهانبخش محبی‌نیا (اصولگرا)، محمد میرزایی (اصلاح‌طلب)

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین (مستقل)

استان اصفهان

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)

حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی (اصولگرا)

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: سلام امینی (مستقل)، جلال میرزایی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌زاده (مستقل)

استان تهران

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حجت‌الاسلام حسن نوروزی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی (مستقل)

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل)

استان خراسان‌رضوی

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات: سعید باستانی (اعتدالگرا)

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز: جواد کاظم نسب الباجی (اصلاح‌طلب)، علی ساری (اصلاح‌طلب)، همایون یوسفی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: هدایت‌الله خادمی (مستقل)

حوزه انتخابیه بهبهان: حبیب‌الله کشت‌زر (مستقل)

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری (مستقل)

حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: گل‌مرادی(اصلاح‌طلب)

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم:  علی وقف‌چی (اصولگرا)، فریدون احمدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمد عزیزی (اصولگرا)‌

حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی (مستقل)

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: علی اکبری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه داراب: انصاری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی (اصولگرا)

استان کردستان

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: احسن علوی (مستقل)

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل)

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)

استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: سیدعلی طاهری (اصولگرا)، نبی هزارجریبی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش: سید نجیب حسینی (مستقل)

استان گیلان

حوزه انتخابیه رشت: جبار کوچکی‌نژاد (اصولگرا)، محمدصادق حسنی جوریابی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه رودبار: منوچهر جمالی (مستقل)

استان لرستان

حوزه انتخابیه بروجرد: عباس گودرزی(اصولگرا)، علاءالدین بروجردی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، محمدرضا ملک‌شاهی راد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: مجید کیانپور (مستقل)

استان مازندران

حوزه انتخابیه قائم‌شهر: سید علی ادیانی‌راد(اصولگرا)

حوزه انتخابیه بابل: حسین نیازآذری (مستقل)

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه شازند: علی ابراهیمی (اصلاح‌طلب)

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب)

استان همدان

حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ملایر: احمد آزادی‌خواه (اصولگرا)

استان یزد

حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: صباغیان (مستقل)

انتهای پیام/تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×