چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۳ 2024 - 05 - 22 ساعت :
اخبار اصلی

مکتب مقاومت امروز به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون مسلمان رسیده است/اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی است

۱۳۹۵-۰۲-۱۳

عصر صادق :دستیار ویژه و مشاور عالی مقام معظم رهبری بابیان اینکه مکتب مقاومت امروز  به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون مسلمان رسیده است ]افزود: قدرتهای استکباری در مقابل ابن قدرت شکست خواهند خورد.

به گزارش عصرصادق ، سرلشکر سیدیحیی رحیم‌صفوی در اجلاسیه امور ایثارگران نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان در میدان شهدای ذهاب این شهر در ابتدا با بیان اینکه سلام مقام معظم رهبری را به خانواده های شهدا ایثارگران و زنان و مردان مومن رشت می رسانم،اظهار داشت : صمیمانه از برگزار کنندگان کنگره هشت هزار شهید گیلان سپاسگزاری می کنم.

دستیار ویژه و مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور نظامی با اشاره به اینکه شجاعت مردم گیلان در طول تاریخ چند هزار ساله در خشیده است تاکید کرد:گیلان قطب فرهنگی،تمدن است و نماد آزادی خواهی این سرزمین میزار کوچک خان جنگی است که در مقابل متجاوزین خارجی قیام کرد .

وی با بیا اینکه شجاعت جوانان این سرزمین داستان دیگری است ،گفت: شجاعت ،صلابت و ایمان فرزندان شما در آزاد سازی کردستان و مریوان ،بانه مثال زذنی است ،فرندان شما شجاعانه ضد انقلاب را همچون علف های هرز درو کردند و از منطقه غرب کشور بیرون کردند.

وی با بیان اینکه هم اکنون فرزندان شما در مرزهای شمال غربی مشغول مجاهدت هستند تصریح کرد: با شروع جنک فرزندان این سرزمین جبهه های غرب و جنوب را پر از حماسه کردند .

رحیم صفوی بر مادران گیلانی سلام و درود فرستاد و گفت: مادرانی که چنین دلاورانی تربیت کردنده اند شایسته تعظیم هستند ،با شروع جنگ تحمیلی فرزندان شما در حماسه ۴۳ روزه خرمشهر نقش های محوری داشتند.

دستیار ویژه و مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور نظامی افزود: رزیم بعث عراق می خواست خرمشهر را ۴۸ ساعته اشغال کند و لی این امر مبدل به۳۴ روز استقامت شد و صدامیان مجبور شدند دو لشکر را برای تصرف خرمشهر روانه کنند و این نکنه حائز اهمیت است که کویتی ها هفت ساعت در مقابل صدامیان دوام نیاورند.

رحیم صفوی با اشاره به اینکه برای بیرون کردن عراقی ها از کویت ،کویتی ها دست به دامان شیطان بزرگ شدند گفت: ولی مردم ایران دست به دامان خدا و اهل بیت و جوانان برومند این سرزمین شدند.

وی با بیان اینکه شهدا از بقای کلی و حیثیت و ابروی ایرانی و اسلامی دفاع کردند گفت: موضوعی که باعث تفاوت و افتخار این ملت است هویت ملی است

دستیار ویژه و مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور نظامی با  تاکید بر اینکه شهدا به ما نیازی ندارند گفت: ا پیام شهدا به ما مسئولان این است که مانند شهدا صادقانه و خالصانه برای برطرف کردن مشکلات مردم عمل کند.

وی افزود: شهدا اگر بودند امروز از ما می خواستند که با مقاومت و ایستادگی بر ارزشها اسلامی وبا تکیه بر منابع داخلی می توانیم بر مشگلات از جمله تحریم ها پیروز شویم این قدرت درون زا است که ما را به راه حلهای اساسی می رساند .

رحیم صفوی با بیان اینکه برنامه ششم در دست اقدام است و باید در گیلان به برنامههاتوجه شود خاطرنشان کرد: گیلان دارای ظرفیتهای بالایی است و با توجه به تحریم سوریه فرصت خوبی برای صادرات در استانهای شمالی فراهم است .

 

دستیار ویژه و مشاور عالی مقام معظم رهبر ی با بیان اینکه شهدا مکتب مقاومت را در شکل دادند گفت: این فرهنگ در ادامه فرهنگ جهاد اسلامی و حزب الله را شکلداد و مقاومت بود که مردم افغانستان را بر قوای شوروی پیروز کرد .

وی بابیان اینکه مکتب مقا ومت امروز به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون مسلمان رسیده است ]افزود: قدرتهای استکباری در مقابل ابن قدرت شکست خواهند خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×