یکشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ 2024 - 04 - 21 ساعت :
اجتماعی - اسلایدشو - پزشکی

مردم یا باید در بیمارستانهای دولتی بمیرند یا به بخش خصوصی بروند

۱۳۹۵-۰۴-۲۵

عصرصادق :نماینده مردم رشت در مجلس دهم با بیان اینکه بیمارستان۱۷ شهریور فاقد دستگاه اکسیژن ساز برای اطفال است گفت:در بیمارستان حشمت دستگاههای که باید به داد مردم برسد وجود ندارد

به گزارش عصرصادق ،جبار کوچکی نژاد در نشست دانشگاه علوم پزشکی گیلان درباره حوزه امکانات درمانی  در استان گیلان خاطرنشان کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نگاه آینده نگر به حوزه در مان دارند از زحمات ایشان و معاونین وی تشکر می کنم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گیلان یکی از استانهای گردش پذیر است گفت:  در ایام تعطیلات نوروزی و تابستان مسافران بسیاری وارد این استان می شوند.

وی با بیان اینکه هر وقت یک روز تعطیل شد جمعیت گیلان دو و یا سه برابر می شود تصریح کرد: این امر مشکلاتی را برای حوزه درمان ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه در تعطیلات عید فطر تنها جاده ها پر ترافیک نبود ،بیمارستانهای استان نیز با ترافیک بیماران مواجه شد تصریح کرد: باید تلاش شود که مسئولان گیلان را با جمعیت دو میلیون چهار صد هزار نفر نبینند ،بلکه با پنج میلیون جمعیت و همتراز با استانهای شیراز و اصفهان و خوزستان بدانند .

بیمارستان۱۷ شهریور فاقد دستگاه اکسیژن ساز برای اطفال استکوچکی نژاد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بدهکاری دانشگاه علوم پزشکی علی الخصوص به مراکز تهیه  تجهیزات پزشکی گفت: بیمارستان ۱۷ شهریور دستگاه اکسیژن ساز که برای اطفال ضرورت دارد را ندارد.

در بیمارستان حشمت دستگاههای که باید به داد مردم برسد وجود ندارد

وی گفت :در بیمارستان رازی که یک بیمارستان داخلی است فاقد دستگاه سنگ شکن است  و در بیمارستان حشمت دستگاهی هایی که باید به داد بیماران برسد وجود ندارد

کوچکی نژاد تصریح کرد: ما از طرفی ادعا داریم که مردم حدود سه درصد هزینه های درمانی خود را پرداخت می کنند واقعا این در گیلان در شهر رشت اجرایی است من از مسئولان وزارت بهداشت سوال می کنم.

مردم یا باید در بیمارستانهای دولتی بمیرند یا به بخش خصوصی بروند

وی تاکید کرد: یقینا بیماران یا باید در همین بیمارستانها دولتی بمیرند یا باید به سمت بیمارستان خصوصی بروند نرم و امکاناتی که در بیمارستانهای کشور است در شهر رشت و بیمارستانهای مرکز استان نیست

مردم به شدت گرفتارند و در راهروهای بیمارستانها بیمار خوابیده است 

کوچکی نژاد گفت: مردم به شدت گرفتارند حتی در راهروها بیماران ما خوابیده اند  و گاهی در راهروها می میرند،دستگاهها و امکانات در استان بسیار کم است.

وی تاکید کرد: بسیاری از مراکز درمانی ما امکانات بسیار محدود است ،خانه های بهداشت ما نیز مشکلات بسیاری دارند.

وی با بیان اینکه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از جراحان بنام استان هستند و ما میخواهیم ایشان خوشنام بماند گفت: اما با این امکانات ایشان با مشکل مواجه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×