سه شنبه , ۸ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 27 ساعت :
اخبار اصلی

مدیریت صحیح و اثر بخش در رشت مغفول مانده است/ وابسته به هیچ دولتی نیستم اما روی پیشانی ما اصولگرایی نوشته شده است

۱۳۹۴-۱۰-۰۱

کاندیدای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه رشت گفت: در عمران و آبادی شهرستان رشت به جایگاه واقعی خود نرسیده است.

به گزارش عصر صادق ،ولی اله عظمتی صبح امروز در نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با بیان اینکه خبرنگاران با بیان مشکلات و مسایل مسئولان را بیدار می کنند تا برای رفع مشکلات بیشتر تلاش کنند اظهار کرد: انتخابات یکی از اثر گذارترین عرصه های سیاسی است که مردم سرنوشت خود را تعیین می کنند و حضور حداکثری در انتخابات اقتدار و عزت کشور را نشان می دهد.

وی با تاکید بر اینکه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای وظیفه آحاد ملت است افزود: ملت ما ملتی بصیر و آگاه است که حراست از صیانت اسلامی را به دنیا بارها نشان داده است

کاندیدای انتخابات مجلس دهم در حوزه رشت گفت: همه باید بدانیم که در راستای اعتلای خدمت به مردم باید تلاش صادقانه انجام شود چرا که مردم از حرف های بی اثر خسته شده اند و باید تحولی ایجاد کرد.

عظمتی افزود: شهرستان رشت به عنوان بزرگترین شهرستان شمال کشور، علی رغم توانمندی های بسیار در حوزه نیروی انسانی و تخصص هایی که مردم رشت در کشور به خود اختصاص داده با مشکلات بسیار دست به گریبان است و مدیریت صحیح و اثر بخش در رشت مغفول مانده است.

وی با اشاره به اینکه امروز بسیاری از مدیران در سراسر کشور که کارهای مهمی را به سرانجام رساندند، از فرزندان رشت هستند اضافه کرد: باید از ظرفیت های مردم رشت به درستی استفاده کرد.

فرماندار سابق رشت با بیان اینکه معضل بیکاری، جوانان استان را رنج می دهد افزود: ایجاد تحول در بخش کشاورزی استان می تواند برای بسیاری از نیروهای حوان شغل ایجاد کند.

عظمتی با تاکید با بیان اینکه و دولت در بخش اشتغالزایی موفق نبوده و شاهد رشد بیکاری در کشور بوده ایم، اظهار داشت: در مورد نرخ بیکاری در گیلان آنچه عیان است چه حاجت به بیان است اما امیدواریم در آینده این موفقیت حاصل شود چرا که موفقیت دولت موفقیت نظام است.

وی اضافه کرد: در بخش صنعت ما ظرفیت بالایی داریم و ۵۲درصد از تولید ماهیان گرمابی مختص رشت است اما در عمران و آبادی شهرستان رشت به جایگاه واقعی خود نرسیده است، اگر چه کارهای عمرانی زیادی در شهر و روستا انجام شد و رشد ۳۰۰درصدی در حوزه عمران را شاهد شدیم ولی باز هم کارهای زیادی بر روی زمین مانده است.

عظمتی تاکید کرد: بیش از ۳۰سال کار اجرایی داشتم، ۱۴سال فرماندار بودم که بیش از ۵سال آن مربوط به فرمانداری رشت است و شناخت کاملی از مجموعه شهرستان رشت و بخش ها و روستاهای آن دارم چونکه مشکلات را از نزدیک درک و لمس کردم.

فرماندار سابق رشت با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ بار در بخش های شهرستان رشت حضور داشتم افزود: حضور من تشریفاتی نبود و کار ساز بوده است، بنده به احدی بدقولی نکردم و هر قولی دادم به آن عمل کردم و سعی کردم قول نداده را هم به سرانجام برسانم.

وی با بیان اینکه بر روی پیشانی ما اصولگرایی نوشته است گفت: اینکه از کدام قشر وارد مجلس می شوم باید بگویم در مسیر قانون و با نیت خدمت به همه آحاد جامعه و در سایه اطاعت از ولایت تصمیم به ورود به مجلس گرفتم.

عظمتی با بیان اینکه وظیفه نمایندگان مجلس قانون گذاری و نظارت است خاطرنشان کرد: در خصوص موارد زیست محیطی اگر چه گیلان استانی سرسبز و زیبا است و ذخایر رو زمینی و زیر زمینی بسیاری داریم اما از این نظر با مشکلات بسیاری مواجه است و دلیل آن هم ناشی از ضعف مدیریتی است.

کاندیدای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه رشت با اشاره به اینکه به شدت با پدیده برداشت بی رویه باید برخورد شود ادامه داد: امروز بسیاری با بهره گیری از ارتباط با مسئولان و رانت ها در حال چپاول محیط زیست در استان هستند که باید دست این افراد از ریشه قطع شود.

کاندیدای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه رشت با بیان اینکه من وابسته به هیچ دولتی نیستم و نخواهم بود افزود: ما سرباز ولایت هستیم هر دولتی هم ضعف و قوتی دارد من هم به هیچ دولتی در گذشته و حال وابسته نیستم.

عظمتی گفت: هرکس با افکار مردم بازی کند سرانجام رسوا می شود، من در طول خدمت خود هیچگاه حرفی نزدم که مردم را معطل و سرگردان حرف خود کنم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×