یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲ 2023 - 12 - 03 ساعت :
اجتماعی - اسلایدشو - پزشکی - سیاسی

لزوم شفاف سازی در خصوص استخدام عجیب در سازمان دامپزشکی استان گیلان

۱۳۹۵-۰۳-۲۰

عصرصادق :از استانداری گیلان درخواست می شود تا با توجه به اهمیت این موضوع و کاهش نرخ بیکاری از منظر استاندار محترم ( که همواره بر آن تاکید داشته اند) به روند برگزاری این استخدام ورود کرده و مشخص نمایند چگونه مراحل استخدام در دستگاه عریض و طویلی همچون سازمان دامپزشکی در کمتر از ۴ روز صورت گرفته است و توزیع کارت، برگزاری آزمون، اعلام نتیجه و مصاحبه همه و همه در یک روز انجام شده است؟!

به گزارش عصرصادق ،چندی پیش خبری در خروجی سایت  خزر منتشر شد که حکایت از استخدام عجیب در سازمان دامپزشکی استان گیلان داشت. استخدامی که گویا تمام مراحل آن از اعلام نیاز گرفته تا ثبت نام و آزمون و اعلان نتیجه اولیه و مصاحبه و اعلام نتیجه نهایی در اداره ای ظرف ۴ روز انجام گرفته بود. (اینجا را بخوانید)

حالا اما با گذشت قریب به ۲۰ روز از برگزاری این آزمون، هنوز هم سوالات فراوانی حول محور برگزاری این آزمون و نتایج آن وجود دارد که لازم است نهادی های ذی ربط به خصوص سازمان بازررسی با ورود به روند برگزاری این آزمون، درستی یا نادرستی شائبه ها را در خصوص چگونگی این استخدام ۴ روزه! مشخص نمایند.

متاسفانه آمار بالای بیکاری سبب شده است تا اخبار مربوط به استخدام در دستگاه های خصوصی و دولتی با جدیت توسط جویندگان کار دنبال شود و لذا معمولاً دستگاه های متولی، اخبار استخدامی خود را علاوه بر بارگذاری در پورتال خبری، در روزنامه های کثیر الانتشار هم چاپ می کنند تا حقی از کسی ضایع نشود. 

در خصوص استخدام در سازمان دامپزشکی استان گیلان اما این سوال مطرح است که اصلاً آگهی استخدامی این سازمان در روزنامه کثیر الانتشاری به چاپ رسیده است، اگر پاسخ مثبت است، کدام روزنامه و در چه تاریخی؟

از استانداری گیلان درخواست می شود تا با توجه به اهمیت این موضوع و کاهش نرخ بیکاری از منظر استاندار محترم ( که همواره بر آن تاکید داشته اند) به روند برگزاری این استخدام ورود کرده و مشخص نمایند چگونه مراحل استخدام در دستگاه عریض و طویلی همچون سازمان دامپزشکی در کمتر از ۴ روز صورت گرفته است و توزیع کارت، برگزاری آزمون، اعلام نتیجه و مصاحبه همه و همه در یک روز انجام شده است؟!

۱۱ نفری که سرانجام موفق شدند در عرض ۴ روز، ره صد ساله استخدام در یک شرکت دولتی را بپیماند، چه کسانی هستند و نسبت های فامیلی احتمالی آنان با مدیران فعلی بررسی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×