پنجشنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 21 ساعت :
اخبار اصلی - چند رسانه ای

فرانک پیشگرحمایت خود از خلیل بهروزی فر در انتخابات مجلس را اعلام کرد+تصاویر

۱۳۹۴-۱۲-۰۱

فرانک پیشگر عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت  و از اساتید برجسته دانشگاههای گیلان ، در ستاد انتخاباتی حاج خلیل بهروزی فر در شهر فومن حضور پیدا کرد و با سخنرانی برای بهروزی فر در حضور انبوه مردم حمایت  همه جانبه خود را از وی بصورت علنی اعلام کرد.

به گزارش عصر صادق ،شب جمعه مورخ ۳۰/ ۹۴/۱۱، فرانک پیشگر عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت  و از اساتید برجسته دانشگاههای گیلان ، در ستاد انتخاباتی حاج خلیل بهروزی فر در شهر فومن حضور پیدا کرد و با سخنرانی برای بهروزی فر در حضور انبوه مردم حمایت  همه جانبه خود را از وی بصورت علنی اعلام کرد .

فرانک پیشگر با رای قابل توجه و ۲۰۰۰۰ هزاری به عنوان نفر دوم وارد عمارت پارلمان محلی شهر رشت شد و در دور دوم‌ این شورا با اکثریت آرا به سمت ریاست کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا برگزیده شد.

فرانک پیشگر  اصالتی فومنی دارد و از انجایی که از خانواده های  اصیل و خوش نام شهر فومن به حساب  می آیند میتواند وزنه ای مفید و قابل  توجه برای هر نامزد انتخاباتی باشد که با حمایتش از حاج خلیل بهروزی فربه عنوان کاندیدای اصلح و توانمند ، شور و غوغایی در شهرستانهای فومن و شفت به پاکرده است.

یکی دیگر از نکات مهم و قابل ذکر در مورد  سخنرانی پیشگر به عنوان یک چهره سیاسی و انتخاباتی شناخته شده در سطح استان با خلیل بهروزی فر به عنوان کاندیدای اصلح مجلس شورای اسلامی فومن شفت میتواند حمایت همه جانبه همسر وی هدی پورغفار از حاج خلیل بهروزی فر باشد.

مهندس هدی پور غفار از مهندس های خوشنام و اصیل فومنی است که مدتها در پست های مدیریتی در فومن خدمت رسانی کرده و اوازه خوش نامی او در میان عموم مردم همیشه ورد زبانها بوده است.

هدی پور غفار مغفرتی از مهندسین بنام و از اساتیدبرجسته دانشگاهی و عضو هییت مدیره نظام مهندسی گیلان میباشد که با کسب اکثریتآ را به این سمت انتخاب شد  ، در این دوره برای مجلس شورای اسلامی کاندید شد ولی در نهایت تصمیم به انصراف داد و در شرایط کنونی و انتخاب و حمایتش از بهروزی فر میتواند میتواند از نکات مهم باشد.

طبق گزارشهای ارسالی از فومن و شفت بنظر میرسد که حاج خلیل بهروزی فر ،با توجه به شرایط بسیار خوب خود ،در این دوره از انتخابات و با توجه به ریزش بسیار زیاد نیروهای مردمی و ستادی رقیب اصلی اش و با پیوستن دو تن از دیگر لیدر های بسیار بزرگ و خوش نام شهر فومن( فرانک پیشگر عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت و هدی پور غفار عضو هیئت مدیره نظام مهندسی استان گیلان ) با وی ، در شرایط بهتری نسبت به دیگر رقیبان به سر می برد و ان چیز که‌از شواهد بر می اید خیز بزرگ و محکمی به سمت پیروزی و جلوس بر صندلی بهارستان بر داشته است.

در ضمن سخنرانی فرانک  پیشگر در ستاد انتخاباتی خاج خلیل بهروزی فر در گزارش های بعدی به سمع و نظر مخاطبان خواهد رسید.
گزارش تصویری پایگاه خبری تحلیلی  عصر صادق از همراهی  و سخنرانی  فرانک پیشگر در ستاد انتخاباتی حاج خلیل بهروزی فر و شور و شوق انتخابات در شفت و فومن را در زیر مشاهده می کنید :

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۲۳۴۵۶۷۸۱۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×