چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 28 ساعت :
اخبار اصلی

فاجعه منا بی کفایتی آل سعود را به دنیا اثبات کرد

۱۳۹۴-۰۷-۱۱

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با تأکید بر اینکه بی‌کفایتی حکام نادان آل سعود به همه دنیا اثبات شده است تصریح کرد: همه دنیا فاجعه  را دیدند و افکار عمومی خود در این‌باره اظهار نظر می‌کند.

به گزارش عصر صادق ،مرتضی رضایی امروز در تجمع دانشجویان دانشگاه پیام نور رشت با محوریت فاجعه منا اظهار داشت: حج یک واقعه بزرگ اسلامی است که وحدت مسلمانان را به جهانیان نشان می‌دهد.

وی با تأکید بر اینکه حج در واقعه مانور بزرگ مسلمانان است افزود: باید از اتحاد و وحدت مسلمانان در جهت رشد و تعالی دین مبین اسلام و جامعه مسلمین بهره گرفت.

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان حج را واقعه بزرگ مذهبی دانست و گفت: متأسفانه این واقعه بزرگ که همه ساله دنیا بر روی آن تمرکز می‌کند وهمه دنیا حرکت منسجم مسلمانان را رشد می‌کنند امسال با بی‌کفایتی آل سعود به عزا تبدیل شد.

رضایی با تأکید بر اینکه بی‌کفایتی آل سعود به همه دنیا اثبات شده است تصریح کرد: همه دنیا این واقعه را دیدند و افکار عمومی خود در این‌باره اظهار نظر می‌کند.

وی با اشاره به اینکه حکام نادان آل سعود با این بی‌تدبیری به همه دنیا بی‌لیاقتی خود را نشان دادند خاطرنشان کرد: فاجعه تلخ منا در تاریخ ثبت شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با اشاره به آماج حملات رژیم آل سعود بر مردم بی‌گناه یمن افزود: آل سعود همه توان خود را برای بمباران زنان و کودکان و سالمندان در یمن به‌کار گرفته است.

رضایی با اشاره به حمایت‌های ایران اسلامی در دفاع از مظلومان گفت: حرکت‌های بیداری اسلامی که فرآیند آن در دنیا دنبال می‌شود بر گرفته از تفکر انقلاب اسلامی ایران است و روزی نگاه تمام جهان به نگاه عدالت گونه انقلاب اسلامی معطوف می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×