دوشنبه , ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 03 - 04 ساعت :
اجتماعی - اسلایدشو - ورزشی

عصر صادق گزارش می دهد:از رنج تا گنج/از بی مهری مسئولان تا کسب رنگین ترین مدال

۱۳۹۴-۰۵-۳۱

عصر صادق : سر مربی تیم واتر پلو اکسید آهن گیلان با تاکیدبر اینکه گیلان غیر تمندترین تیم واتر پلوی دختران کشور را دارد؛گفت: با وجود همه کمبودها تیم بانوان گیلان رنگین ترین مدال را کسب کرد و قهرمان مسابقات واترپلو بانوان کشور شد.

کاسپین استادیان در گفت و گو با خبرنگار عصر صادق ،با اشاره به کسب مقام نخست تیم واتر پلو اکسید آهن گیلان در مسابقات زیر ۱۶ سال بانوان ایران اظهار داشت: تیم واتر پلوی گیلان در هر دو بخش بانوان و آقایان فاقد استخر است و هر گاه مسابقه ای در پیش است از ساحل و پارک برای انجام تمرینات استفاده می شود.

سرمربی تیم واتر پلواکسید آهن گیلان با بیان اینکه از دریا برای تمرینات استفاده شد ،افزود: دریا توان اعضای تیم را بالا برد و بچه ها بر کمبود امکانات فایق شدند و ضعف ها را با قدرت و اتکا بر خود پوشاندن.

سر مربی تیم واتر پلو اکسید آهن گیلان با تاکیدبر اینکه گیلان غیر تمندترین تیم واتر پلوی دختران کشور را دارد؛گفت: با وجود همه کمبودها تیم بانوان گیلان رنگین ترین مدال را کسب کرد .

وی حمایت مسئولان برای ارتقای ورزش بانوان را خواستار شد و تصریح کرد: شرایط به گونه ای پیش می رفت که امکان داشت ما به دلیل مشکلات مالی به مسابقات اعزام نشویم.

گیلان

مادر یکی از اعضای تیم واتر پلواکسید آهن گیلان نیز در گفت و گو با خبرنگار عضر صادق با تاکید بر اینکه اگر زحمات و پافشاری سرمربی تیم نبود موفقیتی هم در کار نبود ؛خاطرنشان کرد: تیم استخر نداشت و خانم استادیان با سماجت برای بچه ها استخر برای تمرین تهیه می کرد.

وی با بیان اینکه وقتی تیم به جایی می رسد همه هستند ،گفت: در شرایط تمرین و قبل از مسابقه هیچکس جز سرمربی خانم کاسپین استادیان و والدین بچه ها پای کار نبودند و مربی تیم با اتوبوسی که خود تهیه می کرد بچه ها را برای تمرینات به خمام می برد و برای بدنسازی بچه ها از امکانات پارک استفاده می کردند.

پدر ملیکا خوبانی یکی از اعضای تیم واتر پلو اکسید آهن گیلان با بیان اینکه بچه ها در بدترین وضعیت به مسابقات اعزام شدند تصریح کرد: موتور مینی بوس بچه ها وسط راه ایستاد و هیچکس نبود که به فریاددختران ما برسد ،امیدواریم کسب این مقام  باعث شود دست اندرکاران ورزش استان اندکی به فکر باشند

وی تاکید کرد: اگر تیم می باخت ما باید خودمان بلیط تهیه می کردیم و فرزندانمان را به استان باز می گرداندیم .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×