چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 28 ساعت :
اسلایدشو - اقتصادی

عده ای نمی خواهند نظام واردات و صادرات شفاف شود/ فضای گیلان مهیا برای جذب سرمایه گذاران است

۱۳۹۴-۱۱-۲۱

به گزارش عصر صادق ،محمد علی نجفی در مراسم افتتاح بزرگترین انبار مواد غذایی شمال کشور دهه مبارکه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۲۲ بهمن ماه را جشن بزرگ ملی دانست و افزود : همه مردم بزرگ ایران اسلامی با تمامی اندیشه و سلیقه صاحب این جشن هستند.

نجفی

استاندار گیلان با اشاره به افتتاح پروژه‌های مختلف صنعتی، کشاورزی، گردشگری، عمرانی در دهه مبارک فجر سال جاری در گیلان اظهار داشت : الحمدا… با تلاش و کوشش صورت گرفته در استان شاهد رشد شاخص‌های توسعه‌ای در گیلان هستیم.

دکتر نجفی با بیان اینکه عده‌ای نمی‌خواهند نظام واردات و صادرات شفاف شود افزود : متأسفانه برخی  با درآمدهای کلان تا مباحثی نظیر ارزش افزوده وشفاف سازی  ورود و خروج کالا می شود ناراحت می شوند.

استاندار گیلان با بیان اینکه برخی موفقیت‌ها و کارهای ارزشمندی صورت گرفته در دولت را درک نمی‌کنند و یا نمی‌خواهند درک کنند افزود : تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان معاملات و خرید و فروش با کشورهای خارجی را از شفافیت خارج کرده بود  و یکی از اثرات برداشته شدن تحریم ها شفاف سازی است.

وی با اشاره به موفقیت دولت در دیپلماسی خارجی تصریح کرد : با هدایت‌های عالمانه رهبر معظم انقلاب و تدبیر و اندیشه دولت تدبیر و امید و تلاش‌های تیم دیپلماسی کشور موجب شد تا مشکلات بیش از یک دهه کشور و تحریم‌ها برداشته شود.

استاندار گیلان بر لزوم حفظ هویت و ارزش‌های ملی و انقلاب تأکید کرد و افزود : گاهی اوقات افرادی که جنگ و انقلاب را درک نکرده اند  به جهت اطلاعات غلط به کسانی که تمامی داشته‌های خود را برای مردم گذاشته‌اند معترض می‌شوند.

 نجفی فضای استان را مهیا برای جذب سرمایه گذاران بزرگ دانست و افزود : از ورود سرمایه گذاران به استان استقبال می‌کنیم و فرصت شغلی که این عزیزان ایجاد می‌کنند بسیار ارزشمند است.

  • ×