پنجشنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 21 ساعت :
اجتماعی - اسلایدشو - خبر داغ

اختصاصی /طرح تفصیلی تاکسیرانی در رشت تدوین می‌شود

۱۳۹۴-۰۲-۱۴

عصر صادق : رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت از تهیه طرح مطالعاتی احداث پایانه شرق این شهر خبر داد و گفت: طرح تفصیلی تاکسیرانی در رشت تدوین می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی عصر صادق ،محمدحسین واثق کارگرنیا ظهر امروز در جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت، اظهار داشت: این جلسه در ارتباط با بررسی بودجه چهار سازمان معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری رشت شامل سازمان اتوبوسرانی، تاکسیرانی، پایانه‌ها و حمل و نقل و ترافیک است.
وی با اشاره به بررسی بودجه‌ سازمان‌ها در پایان سال گذشته، افزود: در آن زمان این بودجه به تایید شورای سازمان‌ها نرسید و شهردار در نامه‌ای از رئیس شورا خواست این مهم مجددا مورد بررسی قرار گیرد.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت گفت: بعد از بررسی در این جلسه مقرر شد که تاکسیرانی و پایانه در بودجه خود مواردی را طی یک هفته اصلاح و اتوبوسرانی هفته آینده بودجه خود را ابلاغ کند تا در اختیار ریاست شورا برای ارائه به شهردار قرار گیرد.
کارگرنیا با اشاره به احداث پارکینگ‌های طبقاتی و مکانیزه در رشت، تصریح کرد: کسری بودجه در مورد پارکینگ‌ها باید از محل جرائمی که شهرداری دریافت می‌کند تامین شود، این ضعف ما است که انجام نمی‌شود و باید پیگیری شود.
وی با تاکید بر اینکه طرح تفصیلی تاکسیرانی تهیه شود، خاطرنشان کرد: یکی از اموری که باید به آن توجه شود بحث همپوشانی سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی و از اموری است که باید سازمان تاکسیرانی برای آن برنامه تعریف کند.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه بابت عملکرد همپوشانی سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی در بودجه امسال دیده شده است، افزود: مشاور مطالعات آن را انجام می‌دهد و ایجاد ایستگاه‌های پایانه‌ای برای تاکسیرانی در این مطالعات مدنظر است.
کارگرنیا تاکید کرد: مطالعات احداث پایانه شرق به دقت انجام و طرح مطالعاتی آن تهیه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×