پنجشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 28 ساعت :
اخبار اصلی

شورای شهری که پشت شهردارش پنهان شده / از جذب بستگان شورا در شهرداری تا سفر ارمنستان خانوم سخنگو در اوج بی پولی

۱۳۹۴-۱۲-۲۲

به گزارش عصرصادق ؛شورای اسلامی شهر لنگرود متشکل از ۹عضو اصلی و ۴ عضو علی البدل است که ریاست آن را امروز ، رحیم شیخ طاهر بر عهده دارد.

ریاستی که پس از عبور یک دوره پر از حواشی گوناگون به دست وی رسیده است؛ از نحوه آوردن شهردار اول (انصاری) با حمایت نماینده شهر تا برکناری و نحوه انتخاب شهردار دوم (گلباغی) و روی کار آمدن شهردار سوم ( کحالی ) .

متاسفانه آفت های فراگیر چند ساله اخیر در شوراهای شهر که منتخب مردم هستند و  باید برای بهبود اوضاع شهر و تسریع در امور جاری بکوشند، به مکانی برای باند بازی های گروهی برای ثروت و قدرت اندوزی بیشتر بدل شده است و همه این امور باعث می شود که مردم شهر بهبود اوضاع را تنها در رویا ببیند، چرا که امید چندانی به تغییر و توسعه در شهر خود نمی بینند.

به گزارش تابناک گیلان، شاید پر تراکم ترین کاری که روشن و واضح مردم شهر لنگرود در دو سال گذشته از شورا و شهرداری این شهر دیده اند، آسفالت چندین باره برخی از معابر و کوچه ها است که به خاطر نبود نظارت بر پیمانکاران، بی دقتی برخی و شاید تعمدا  به کرات در شهر انجام شده است.

اما در ماه های اخیر شاهد اتفاقات ناخوشایند دیگری هم بودیم که مقدمه گزارش آخر سال تابناک شد.

از مصوبه غیر قانونی و روی کار آوردن بستگان درجه یک شورای شهر در شهرداری تا هزینه های غیر معمول و سفرهای خارجه بی نتیجه!

در ماه های گذشته تقریبا به همه ابعاد و تحرکات شورای شهر لنگرود که در بکارگیری بستگان و نزدیکان خود در مجموعه شهرداری این شهر انجام داده است ، پرداخته ایم ؛  و شما می توانید اینجا ، اینجا ، اینجا و اینجا  و آخرین گزارش جنجالی هم در اینجا دنبال کنید.

اما شدت ماجرا وقتی بیشتر آزار دهنده می شود که در آخرین اقدام صورت گرفته توسط شورای شهر، یکی از اعضای محترم با موافقت صورت گرفته و با مبلغ ۱۲ میلیون تومان راهی سفر ارمنستان میشود که ماحصل این سفر تنها چند عدد لوح تقدیر است.

در حالی که کارکنان زحمتکش شهرداری مدت ۷ماه است که اضافه حقوق و عیدی های آخر سال و حتی حقوق خود را در روزهای مانده به آخر سال دریافت نکرده اند و همه اینها در حالی است که اصلی ترین شعار انتخاباتی این افراد ساختن شهری آباد در کنار حفظ حقوق همه شهروندان بود که تا امروز خودشان و همه آن حرف های زیبا را پشت آخرین شهردار خود یعنی رضا کحالی پنهان کرده اند.

از خاطر مخاطبان تابناک نرفته که همین چندی پیش استخدام غیرقانونی و خارج از عدالت بستگان برخی از اعضای شورای شهر لنگرود ، سر و صدای مردم شهر را درآورد که سفر بی دلیل و بی فایده خانوم سخنگو هم به آن اضافه شد!

منبع: تابناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×