یکشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ 2024 - 04 - 21 ساعت :
اخبار اصلی - اسلایدشو

نخستین مرکز توزیع مالکیتی شرکت آدوراطب با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت و مسئولان و فعالان صنعت دارو در گیلان افتتاح شد

۱۳۹۷-۰۹-۱۸

عصرصادق؛نخستین مرکز توزیع مالکیتی شرکت آدوراطب با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت و مسئولان و فعالان صنعت دارو در گیلان افتتاح شد.


شرکت آدوراطب از زیر مجموعه های گروه کوبل دارو که مسئولیت پخش محصولات شرکت کوبل دارو و داروسازی دکتر عبیدی را بر عهده دارد، با هدف بالا بردن استاندارد های توزیع دارو، اولین مرکز مالکیتی خود را در شهر رشت افتتاح کرد. این مرکز در زمینی به مساحت ۴ هزار مترمربع و زیربنای ۱۸۰۰ مترمربع و بر اساس آخرین استانداردهای روز احداث شد.
مراسم افتتاحیه روز یکشنبه ۱۸ آذر در شهر صنعتی سپید رود رشت و با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیران و پرسنل شرکت های کوبل دارو، داروسازی دکتر عبیدی، شرکت آدوراطب، مدیران سازمان غذا و دارو، مدیران داروخانه ها و فعالان عرصه سلامت و دارو برگزار شد.
در این مراسم جناب آقای غفار برارجانیان رییس هیئت مدیره گروه کوبل دارو و عضو هیئت مدیره شرکت آدوراطب با بیان اینکه نخستین انبار مالکیتی آدوراطب تنها یک مرکز توزیع نیست اظهار داشتند: این انبار بخشی از رویای بزرگتری است و آن بنا نهادن یک شرکت پخش سلامت محور با استانداردهای بین المللی است و ما از این امکانات در راستای افزایش خدمت رسانی به جامعه استفاده می کنیم.
دکتر سید علی مهدیان مدیرعامل شرکت آدوراطب نیز با بیان اینکه بهره برداری از این انبار با تلاش همه همکاران صورت گرفته است. اظهار داشت: همکاران ما در واحد تولید و واردات دارو برای کیفیت تلاش می کنند و ما نیز باید این کیفیت را در توزیع حفظ کنیم.
وی با بیان اینکه ظرفیت سازی در افتتاح مرکز گیلان لحاظ شده است تاکید کرد: شرکت آدوراطب به بیش از ۳۶۰ داروخانه در گیلان خدمات دارویی ارائه می دهد و در ظرفیت انبار جدید، ۱۰ سال آینده تولید عبیدی و کوبل دارو را لحاظ کرده ایم.
دکتر مهدیان خاطرنشان کردند: نگاه سرمایه گذاری که در این مرکز وجود دارد نشانگر این است که سالیان سال با داروخانه های گیلان شراکت پایدار و برد برد داشته باشیم.
مهندس برارجانیان رئیس هیئت مدیره شرکت داروسازی دکتر عبیدی و عضو هیئت مدیره شرکت آدوراطب نیز طی سخنرانی خود اظهار داشتند: شرکت آدوراطب ۱۰ ساله شد، در این ۱۰ سال ۲۴ مرکز را ایجاد کرد و بیش از ۶۰۰ نفر در این شرکت کار می کنند و بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ داروخانه در سطح کشور را پوشش می دهد.
وی با اشاره به اینکه آدوراطب در ماه گذشته رکورد پوشش داروخانه های کشور را به نام خود ثبت کرده است افزودند: ۱۵ داروی جدید تولیدی در داروسازی عبیدی به کمک آدوراطب وارد باز می شود ما با کمک تیم های خوبی که در سراسر کشور استخدام کردیم در نظر داریم بهترین داروها را با بهترین کیفیت به دست بیماران برسانیم.
وی با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری های آدوراطب ادامه دارد افزود: ۶ تا ۷ مرکز دیگر مانند این انبار در شهرهای دیگر افتتاح خواهند شد.
از دیگر سخنرانان این مراسم، دکتر رزازان مسئول شرکتهای توزیعی در سازمان غذا و دارو بود. ایشان با اشاره به کنوانسیون PICS یا کنوانسیون بازرسی دارویی اظهار داشت: ایران پنجاهمین کشوری است که عضو کنوانسیون PICS شده است.
وی تاکید کرد: بازرسین بین المللی PICSبه کشور ما سر می زنند و شرکتهای توزیع ما را بازرسی می کنند و اگر الزامات PICS در این شرکتها رعایت نشده باشد عضویت ایران که برای آن میلیاردها تومان هزینه شده است لغو می شود .
وی افزود: در سازمان غذا و دارو در آینده نه چندان دور به دلیل الزامات PICS شرکتهای پخش سراسری کاهش می یابد و تنها شرکتهایی خواهند ماند که الزامات را رعایت کرده باشند.
وی ضمن تشکر از شرکت آدوراطب که در راستای سیاستهای سازمان غذا و دارو گام بر می دارد گفت: کسانی در صنعت دارویی باید وارد شوند که در این صنعت سرمایه گذاری کنند وقتی انبارها و سیستم توزیع این شرکت را می بینیم دلگرم می شویم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×