چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 28 ساعت :
اخبار اصلی

روند پروژه‌های پل زیرگذر شهید رجایی و ترمینال غرب رشت تسریع می‌شود

۱۳۹۴-۰۲-۰۸

عصر صادق : رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت گفت: روند اجرای پروژه‌های پل زیرگذر شهید رجایی و ترمینال غرب توسط شهرداری رشت کند است و باید تسریع شود.

به گزارش گروه اجتماعی عصر صادق ،محمدحسین واثق‌کارگرنیا شامگاه دوشنبه در شصت و پنجمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت با اشاره به پروژه پل زیرگذر شهید رجایی اظهار داشت: با رسیدگی مشکلات و موانع پیش روی این پروژه در روند بهره‌برداری از زیرگذر شهید رجایی تسریع می‌شود.
وی با اشاره به اینکه باید در روند اجرای پروژه‌های عمرانی شهر سرعت بیشتری شاهد باشیم، افزود: پل زیرگذر شهید رجایی در موعد مقرر و به هنگام تحویل داده نمی‌شود بنابراین باید برنامه‌ریزی شود تا پروژه حداقل در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی شود.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت با تاکید بر لزوم همکاری و تدوین برنامه‌های مدون برای تسریع در پروژه‌های عمرانی را مورد تاکید قرارداد و گفت: روسای ادارات و نمایندگان دستگاه‌های خدمت رسان در انجام پروژه‌های عمرانی همدلی و همزبانی بیشتری داشته باشند.
کارگرنیا با اشاره به اینکه معاون عمرانی استاندار قول همکاری برای تسریع در پروژه شهید رجایی را داده است، تصریح کرد: این پروژه ۴۹ درصد از برنامه زمان بندی عقب است و این زنگ خطری بود برای شورا و شهرداری که نظارت بیشتری برای انجام پروژه‌های عمرانی در زمان تعیین شده داشته باشند.
وی با بیان اینکه مردم در عبور و مرور در محل پروژه شهید رجایی مشکل دارند، خاطرنشان کرد: من از تمامی مسئولان می‌خواهم که به کارهای خود سرعت ببخشند چراکه شهرداری به تنهایی قادر به ارائه خدمات مطلوب به مردم نیست و درشرایطی که مدیریت یکپارچه وجود ندارد ادرات باید الزاما به شهرداری کمک کنند.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی رشت با بیان اینکه موانع اجرایی در روند اجرای پروژه های عمرانی باید به حداقل برسد گفت: اداره برق در پروژه ترمینال غرب همکاری بیشتری داشته باشد تا عقب ماندگی در برنامه‌ریزی پروژه کم تر شود و با مجری طرح همکاری شود تا تسریع در پروژه را شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×