چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 28 ساعت :
اخبار اصلی

اینجا برره است قانون را بی خیال!!!!!

۱۳۹۵-۰۱-۱۵

به گزارش عصرصادق؛جلسه صد و سی و پنجم شورای اسلامی رشت و به عبارتی اولین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت  در سال ۹۵طبق روال سال گذشته با تاخیر بیش از نیم ساعت هم اکنون در صحن شورا در حال برگزاری است.

در ابتدای این جلسه محمود باقری خطیبانی با اشاره به خبر شهادت رسیدن دو مدافع حرم  وصیت نامه شهید سجاد طاهر نیا را قرائت کرد.

رییس شورای اسلامی رشت نیز در این جلسه ضمن تبریک سال نو اظهار کرد:امیدوارم در سال جدید رسانه ها انچه را که اتفاق می افتد را فارغ از جناحها و گروهها منعکس کنند و آنچه را نشر دهند که به صلاح شهر و شهروندان باشد.

محمد علی رفیعی نوده تاکید کرد:مقام معظم رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی و اقدام  عمل نامگذاری کردند من نیز از شهردار و مدیران شهرداری می خواهم تا انجا که می توانند از هزینه های اضافی در برنامه های خود جلوگیری کنند.

وی با اشاره به افتتاح پیاده راه فرهنگی رشت از صبر و حوصله شهروندان به ویژه کسبه بازار و نیز تلاش مدیران شهرداری تشکر کرد و گفت:امیدوارم وعده های وزیر محترم راه و شهرسازی  که در روزافتتاح در سخنرانی های خود در قالب سند باز آفرینی گفتند محقق شود.

محمود باقری خطیبانی با اشاره به اینکه این نطق شاید اخرین نطق من باشد افزود:حرفایی که می زنم آنچه در دلم است بیان می کنم از این به بعد آنچه را در دلم است باز گو نمیکنم.

وی با اشاره به اینکه امروز به راستی چیزی در دورن تشکیلات شهردا ی باقی مانده است گفت:نوشدارو بعد از مرگ سهراب حیفمان می اید که شهرداری رشت رتبه گینس در عزل و نصب درون سازمانی را در جهان کسب کرده است..

وی تاکید کرد:بارها گفته اند باقری مخالف پیاده راه است اینطور نیست من اعتقاد  دارم زیرساختها انجام نشده است شاید فردا با این کیفیت مردم به ما بخندند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی رشت افزود:ایا کف پوش سیمانی همان سنگفرش است کف پوش شاید منافع ما را راحتتر تامین کرده است راستی از رودخانه ها چه خبر؟ تالاب عینک که جوان مرگ شد؛ راستی از برنامه امی رشت بهار ؛چه خبر؟ برای ما بهار بود برای کارگران و رفتگران شهرداری نمی دانم.

خطیبانی گفت:برای این برنامه تلویزیونی چقدر هزینه پرداخت شد سال ازدواج و محل تولید راحتتر از پرداختن به معضلات شهر است آیا اسم برره به گوشتان خورده است بالاو پایبن برره نکته جالبی بود؛اینجا برره است دور هم هستیم و خوش می گذرد و قانون را بی خیال…

 عضو هیات رییسه شورا گفت:لیست پاداش را من بیرون دادم باید مردم بدانند ما چه گرفتیم.

 در ادامه این جلسه رفیعی نوده ریس شورای اسلامی رشت با اظهار گله مندی از نحوه برگزاری مراسم افتتاح پیاده راه گفت:در این مراسم جایگاهی برای اعضای شورا تعبیه نشده بود متاسفانه برای اصحاب رسانه مکانی تهیه نشده بودو خبرنگاران برای تهیه خبر و عکس با مشکل مواجه شدند من ابتدا می خواستم این امر را به صورت کتبی بیان کنم ولی امروز در صحن شورا بیان کردم.

تعداد دیدگاهها: ۲

 1. علی

  سلام
  شما چه کاری تا حالا برای رشتمون انجام دادید به غیر از خرابکاری آیا کاری تاکنون انجام داده اید؟!
  شما در حد و اندازه های این جایگاه نیستید. حداقل سکوت کنید تا شهردار کارهاشو انجام بده
  ما را به خیر شما امیدی نیست. شر مرسانید

 2. علی

  سلام
  آقای باقری خطیبانی شما چه کاری تا حالا برای رشتمون انجام دادید به غیر از خرابکاری آیا کاری تاکنون انجام داده اید؟!
  شما در حد و اندازه های این جایگاه نیستید. حداقل سکوت کنید تا شهردار کارهاشو انجام بده
  ما را به خیر شما امیدی نیست. شر مرسانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 • ×