دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲ 2023 - 12 - 11 ساعت :
اخبار اصلی

رد صلاحیت ها فردی است نه طیفی/ لیست را رسما اعلام خواهیم کرد/ به نفع کسی کنار نرفتم

۱۳۹۴-۱۱-۱۳

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان، گفت: در حال جمع بندی هستیم و هیچ کس قطعی اعلام نشده است و هر جایی به نتیجه قطعی برسیم لیست را رسما اعلام خواهیم کرد

به گزارش عصر صادق ،نظرعلی علیزاده در نشست خبری با اصحاب رسانه نخست با تبریک دهه مبارک فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دو کار بزرگ در دهه فجر انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است.

وی افزود: یکی کار بزرگ امام راحل با برافراشتن پرچم اسلام و احیا آن در کشور در کنار کار بزرگ امت حلقه زدن زیر علم اسلام و استقامت و مقاومت است.

علیزاده

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی در کشور بعد از هزار و ۴۰۰سال، اسلام در حاکمیت قرار گرفت، گفت: در صدر اسلام در طول تاریخ دشمن مانع شد و در زمان غیبت هم جلوی حاکمیت اسلام گرفته شده و نظام این افتخار را دارد که اسلام را در حاکمیت قرار داده است .

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با اشاره به اینکه با حرکت در ۲۲بهمن امسال پر شور تر از گذشته حضور حماسی مردم را شاهد خواهیم بود،   اضافه کرد: در انتخابات هم همیشه ملت ایران رکورد جدیدی را ثبت کردند.

وی با بیان اینکه نسل جدید هم دلبستگی به نظام دارد زیرا در جبهه انقلاب در مسیر پیشرفت به عنوان نسل های، سوم و چهارم فعال هستند و در صحنه های جنگ نرم و سخت فعال اند، تصریح کرد: شاهدیم که شهدای مدافع حرم از نسل سوم و چهارم هستند و ارمانهای انقلاب در ذهن و اراده انها وجود دارد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان ادامه داد: انقلاب اسلامی در حال فتح قله های رفیع علم و دانش است و مسیر شفافی را با وجود مشکلات و دشمنی ها در پیش دارند که با تلاش و مدیریت بیشتر این مشکلات برطرف می شود.

وی با بیان اینکه انتخابات صحنه ای است که نقش آن را ملت ایفا می کنند و سازکار آن نیز دست مردم است، بیان کرد: نظام و دولت نظارت کننده و حمایت کننده هستند و اعضای نظارت در مسیر انتخابات از مردم هستند.

علیزاده با تأکید بر اینکه انقلاب ما ریشه در تاریخ هزار و ۴۰۰ساله اسلام دارد و انسان های ارزشی در این مسیر قرار داده اند.

وی ادمه داد: یک رسانه خوب باید شاخص ها را معرفی کند و از مسیر حق دور نشود و در چارچوب اخلاق دینی و اسلامی صحنه را شفاف کند تا مردم درست انتخاب کنند.

علیزاده تأکید کرد: علاقه مندی به نظام را باید با نتیجه حماسه حضور در راستای انتخاب مجلسی در شان مردم و در تراز نظام جمهوری اسلامی نشان داد تا در بستر کشور از آن بهره برداری کنیم .

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با اشاره به اینکه باید پتانسیل های استان را پای کار بیاوریم و مشکلات را حل کنیم، اضافه کرد: متاسفانه از تمام ظرفیت ها برای شکوفایی استان بکار نبردیم و نمایندگان در این راستا نقشی کلیدی دارند.

وی با بیان اینکه نمایندگان باید این داشته ها را به نفع استان بکار بگیرند و تحقق آن به انتخاب درست مردم برمی گردد، گفت: گروه های فعال اجتماعی هم نقش دارند و باید واقعیت افراد را معرفی کنند.

علیزاده با تأکید بر اینکه نقد را هم حمایت می دانیم زیرا منافع ان به نفع نقد شونده است، اضافه کرد: هماهنگی کلی ایجاد شده و دوستان دنبال جمع بندی هستند و هیچ کس قطعی اعلام نشده است و لیست را رسما اعلام خواهیم کرد .

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان در ادامه این مطلب در مورد لیست خبرگان رهبری در جریان اصول گرایان، افزود: لیست اعلام شده را دیده ام که به طور قطعی در لیست ما هستند زیرا حول محور جامعه مدرسین حوزه علیمه قم و زیر نظر آیت الله یزدی هستند.

وی با بیان اینکه تعدادی از آن ها در لیست اصولگرایان هم قرار دارند افزود: در مجلس شاید به این شکل نباشد و شاید گروه های سیاسی در یک لیست ائتلافی قرار نگیرند .

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان بااشاره به اینکه رسانه های اصلاح طلب و اصول گرا باید در یک صف قرار بگیرند و منافع ملی و حضور حماسی مردم را در دیدگاه خود قرار دهند، بیان کرد: باید مانند یک سرباز در صحنه نقش آفرینی کرد و هر جایی به نتیجه برسیم لیست را اعلام خواهیم کرد .

علیزاده ادامه داد: من سر دوراهی خیر قرار گرفتم و می توانستم کاندیدای رشت یا رودسر شوم زیرا ورود به انتخابات را خیر می دیدم ولی در بحث انسجام با مشورت های صورت گرفته وارد شدم با اینکه سختی آن را می دانستم.

وی با بیان اینکه به نفع کسی کنار نرفتم و در انتخابات هم از کسی دفاع نمی کنم، بیان کرد: خدمتگذار جریان اصلی انقلاب اسلامی هستم زیرا خدمت به نظام جا و مکان خاصی ندارد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان، گفت: در زمان ریاست جمهوری از مقام معظم رهبری پرسیدند که بعد از ریاست جمهوری چهار می کنید فرمود اگر امام دستور بدهند در دور ترین پاسگاه مرزی حاضرم در راستای خدمت به نظام جمهوری اسلامی کار عقیدتی سیاسی کنم.

علیزاده با بیان این نکته که ملاک ما رآی آوری نیست، ادامه داد: تلاش را برای رسیدن به موفقیت صد درصد انجام می دهیم و به دنبال بهترین نتیجه هستیم و باید از موجودی فعلی افراد را انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه افراد خدمت گذار را انتخاب می کنیم، تأکید کرد: چند نماینده گذشته ما در مجلس عاقبت بخیر شده اند و نباید انتظار معجزه داشت و سعی می کنیم که مشکلی پیش نیاید تا این نمایندگان در خانه ملت باری را از دوش استان بردارند.

علیزاده با تأکید بر اینکه رد صلاحیت ها فردی است و طیفی نیست، گفت: برخی جو سازی ها می شود و از فضای حزبی به افراد نگاه می کنند.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان بیان کرد: چند برابر کرسی های نمایندگی گیلان در مجلس کاندیدا در استان داریم و نمایندگانی رد صلاحیت شده اند که دو یا سه دوره در خانه ملت نماینده بوده اند و به رد صلاحیت ها باید فردی نگاه کرد ./کاسپین

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×