سه شنبه , ۸ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 27 ساعت :
اجتماعی

راه اندازی صندوق حمایتی تاکسیداران با مشارکت رانندگان تاکسی رشت

۱۳۹۴-۱۰-۱۳

دیرعامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری رشت از راه اندازی صندوق حمایتی تاکسیداران با مشارکت خود رانندگان ناوگان حمل و نقل تاکسی های درون شهری خبر داد.

به گزارش عصر صادق ، مرتضی شریفی از راه اندازی صندوق حمایتی تاکسیداران با مشارکت خود رانندگان ناوگان حمل و نقل تاکسی های درون شهری خبر داد. شریفی با اشاره به مشارکت تاکسی داران برای ایجاد یک صندوق حمایتی برای امور خیریه و رفع نیازهای ضروری خودشان اظهار داشت: این صندوق در جهت حمایت از رانندگان با ارائه وام های قرض الحسنه، به جهت رفع نیاز در راستای کمک هزینه ازدواج فرزندان، کمک هزینه های درمانی و … تشکیل خواهد شد.

وی افزود: طبق برنامه ریزی هایی که بزودی صورت خواهد گرفت ، هر راننده مبلغی را به اندازه توانایی مالی خود ماهانه در اختیار این صندوق قرار خواهد داد و مبلغ جمع شده در صندوق در راستای امور خیریه به افراد خاص در بین رانندگان تاکسی ، که بنا به هر دلیلی دچار مشکل هستند پرداخت می گردد.

شریفی اشاره کرد: شیوه ساماندهی جمع اوری مبلغ صندوق و تشخیص الویت و نیازسنجی در نحوه پرداخت،در حال بررسی است و امیدواریم ساز و کاری مطلوب را در این زمینه فراهم نماییم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری رشت ضمن بیان اینکه این که هدف از تشکیل این صندوق افزایش میزان مشارکت رانندگان تاکسی در امور خودشان است گفت : سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی از مشارکت رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی تاکسی و اتوبوس در انجام امور مربوط به خود استقبال می نماید و مشارکت و حمایت سازمان از چنین اموری که توسط رانندگان صورت می گیرد در سر لوحه فعالیت های این دو سازمان قرار دارد . افزایش میزان مشارکت تاکسی داران واتوبوس داران در جهت رفع موانع و مشکلات آن ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

شریفی در خاتمه به تمهیدات سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی برای رانندگان اشاره کرد و گفت: این سازمان برای ارتقای سطح رفاه رانندگان، بسته های رفاهی گوناگونی را تهیه و در اختیار آنها قرار داده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×