چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۳ 2024 - 05 - 22 ساعت :
اخبار اصلی

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان استعفا داد

۱۳۹۵-۰۶-۱۷

عصرصادق :دلیل استعفای رئیس خانه مطبوعات گیلان در جلسه فوق العاده هیات مدیره خانه مطبوعات اعلام می شود .

به گزارش عصرصادق :حسین داداشی رییس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان استعفا نامه خود را به خانه مطبوعات تقدیم کرد .دلیل این استعفا در جلسه فوق العاده خانه مطبوعات طبق ابلاغ مدیر عامل درروز شنبه ۲۰ شهریورماه جاری عنوان می شود . گفتنی است که زمزمه استعفای وی از دو ماه گذشته در محافل رسانه ای مطرح بود و به خاطر برگزاری مراسم روز خبرنگار به تعویق افتاد.
عصر صادق : بر طبق اساسنامه در صورت استعفای یکی از اعضای هیات مدیره ، عضو علی البدل جایگزین خواهد شد و در صورت پذیرفته شدن این استعفا طاهره ریحانی به جمع اعضا هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان می پیوندد.
اما شنیده ها حاکی بر این است علی کریمی پاشاکی هم قصد ارایه استعفا در جلسه روز شنبه دارد و در این صورت با استعفای دو نفر از هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان به تعطیلی کشیده خواهد شد تا مجمع برگزاری انتخابات را انجام بدهد.

تعداد دیدگاهها: ۱

  1. پادنگ

    چرا بیمارستان قایم را پی گیری نمی کنید؟با ورود رییس جدید علوم پزشکی ،به مدیر بیمارستان قایم التیماتوم داده شده بود که تابلو های نصب شده در ابتدای بلوار خیابان از فلکه گاز منتهی به پل تالشان جمع آوری شود .این را سایت ها وروزنامه ها که مرتب در ارتباط خبری با اداراتشان هستند پی گیری کنید..کادر پرستاری وپذیرش بیماران و….که از بیمارستان های خصوصی است بیشتر به تجارت خانه شبیه است تا بیمارستان…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×