سه شنبه , ۸ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 27 ساعت :
اخبار اصلی

در نشست شهردار و مدیران شهری با اصحاب رسانه؛ تمام آنچه فاطمه قدیمی گفت…

۱۳۹۵-۰۳-۱۵

عصرصادق ،مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل شهرداری رشت در نشست شهردار رشت و جمعی از مدیران شهری با اصحاب رسانه درخواست کرد که از حق قانونی خود به عنوان یک شهروند استفاده و یک دقیقه صحبت کند.

متن کامل سخنان فاطمه قدیمی حرفه مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل شهرداری رشت در نشست شهردار رشت و جمعی از مدیران شهری با اصحاب رسانه :

فاطمه قدیمی در ابتدای سخنان خود با اشاره به مباحثی که در خصوص قرارداد های شهرداری مطرح شده است گفت : اگر به پرتال شهرداری رشت مراجعه کنید تمامی قرارداد ها در بخش قراردادها، قراردادهای مربوط به حوزه عمرانی، قراردادهای مربوط به حوزه نوسازی، قراردادهای مربوط به حوزه ترک تشریفات و همه موارد با لیست قراردادها، زمان بستن قرارداد، مدت زمان قرارداد، شخص یا شرکتی که به آن واسپاری شده است و همه مواردی که می تواند مورد پرسش قرار بگیرد به تفصیل شرح داده شده است. فقط کافی است فایل اکسل مربوطه را دریافت کنید. فکر میکنم با این توضیحاتی که ارائه شده است همه می توانند با گوشی های خود به صورت آنلاین آن را ببینند.

مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل شهرداری رشت در ادامه درخواست کرد که از حق قانونی خود به عنوان یک شهروند استفاده و یک دقیقه صحبت کند و افزود: به عنوان مدیر فنی ثبت رشت به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی در یونسکو می گویم که از حق بچه ام گذشته ام و پس از دو سال که به کمک دوستان و همکاران توانستیم رشت را به عنوان اولین شهر کشور و تنها شهر مسلمان عضو شهرهای خلاق خوراک شناسی در شبکه شهرهای خلاق در یونسکو به ثبت برسانیم خیلی دوست داشتم که فردا، شهردار رشت به مقصد چین حرکت می کرد و در دومین کنفرانس بین المللی شهرداران عضو شهرهای خلاق حضور می یافت.

فاطمه قدیمی حرفه با بیان اینکه شهردار اصفهان به این سفر خواهد رفت و به همین دلیل نمی توانستم مساله ملی را در توجیه عدم سفر شهردار رشت به پکن عنوان کنم گفت : برای من خیلی سخت است؛ امروز ۸ ایمیل و ۸ تماس داشتم و تنها بهانه ای که می توانستم بیاورم این بود که بگویم مساله مهم شهری پیش آمده است و به دلیل این که نمی توانیم ویزای چین را در این مقطع زمانی بگیریم، شهرداری رشت جایگزین دیگری را هم برای این اجلاس معرفی نکرده است. این اجلاس با حضور خانم ایرینا بوکووا مدیر کل یونسکو برگزار می شود و این افتخار جمهوری اسلامی ایران و شهر رشت بود که پرچم ما روی یکی از میزهای این کنفرانس بالا برود. این را به عنوان حق مسئول روابط عمومی از من نشنوید؛ به عنوان حق یک شهروند بشنوید که صد سال آینده این شهر را می بایست بر مبنای اقتصاد در حوزه گردشگری پایدار برای خودش و خانواده اش ببیند.

وی در ادامه از خبرنگاران حاضر در نشست خواهش کرد همانطور که در خصوص سایر موارد پرسش هایی دارند پیرامون موضوع شهر خلاق خوراک شناسی و سرانجام آن هم پرسشگر باشند و افزود : در زمان شورای سوم، یکی از اعضای شورا از من پرسید چرا مثل بسیاری از کارکنان ۸ صبح نمی آیی و ۲:۳۰ ظهر بروی ؟ آن زمان پسر من یک و نیم ساله بود و حالا کلاس اول ابتدایی است. گفتم نمی خواهم در آینده پسرم از من بپرسد تو که در شهرداری رشت کار می کردی چرا وضعیت شهر من اینطور است؟

قدیمی در پایان با توجه به نزدیکی به زمان اذان مغرب تصریح کرد : به خداوندی خدا قسم؛ به شب جمعه ای که همه به آن اعتقاد داریم و جمعه های انتظار است، خیابان های این شهر می تواند آب طلا گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×