سه شنبه , ۱۱ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 10 - 03 ساعت :
اجتماعی - اقتصادی

در سایه بی توجهی نمایندگان گیلان سوختن سهمیه های استان تا کی ؟

۱۳۹۵-۰۴-۰۷

عصر صادق :چرا نمایندگان گیلان برای تصدی پست های حساس و مهم کشور برای فرزندان گیلان دست به کار نمی شوند و به خواب عمیق  فرو رفته اند؟

 

به گزارش عصر صادق ؛پس از برکناری مدیر عامل بانک رفاه از میان نام هایی که برای تصدی مدیر عاملی بانک رفاه کشور  شنیده می شود نام میرشمس فخرالدین مبارکی معاون اجرای بانک رفاه کشور به گوش می رسد این که یک گیلانی کاندیدای چنین پست مهمی است تنها زمانی به نتیجه عملی می رسد که کل نمایندگان استان از این امر حمایت کنند.

نمایندگان گیلان

اکنون زمانی است که نمایندگان گیلان باید در یک جا به تفاهم برسند و از یک گیلانی برای یک امر مهم حمایت کنند ؛سوختن سهمیه های گیلان باید یکجا تمام شود تا این استان در مسیر توسعه حرکت کند و این امر تنها در سایه همدلی نمایندگان استان رخ می دهد .

چرا نمایندگان استان برای تصدی پست های حساس و مهم کشور برای فرزندان گیلان دست به کار نمی شوند و به خواب عمیق  فرو رفته اند؟سوالی است که افکار عمومی را  امروز متوجه خود ساخته است

میرشمس فخرالدین مبارکی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ،دانشجوی دکترای بازرگانی و معاون  اجرایی بانک رفاه کشور کاندیدای پست مدیر عاملی بانک رفاه کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×