چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 28 ساعت :
اخبار اصلی

درخواست جمعی از اصلاح طلبان شفت از منتخب جدید / جناب افتخاری ؛ حالا نوبت شماست که از لیست امید حمایت کنید

۱۳۹۵-۰۲-۰۸

عصرصادق :جمعی از اصلاح طلبان شفت طی نامه سرگشاده ای از مهدی افتخاری کاندیدای پیروز لیست امید در فومن و شفت درخواست کردند که از دو کاندیدای باقیمانده این لیست در گیلان که خود نیز در ۷ اسفند در آن قرار داشت ٬ حمایت کند .

متن نامه بدین شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهدی افتخاری

با سلام و آرزوی بهروزی و موفقیت
انتخابات ۷ اسفند ثابت کرد که تفکر اصلاح طلبی با همه محدودیت هایی که برایش وجود داشت در دل و جان مردم ریشه دوانده و هرجا که کاندیدایی از این تفکر و یا نزدیک به آن و یا مورد حمایتش بوده ٬ با اقبال عمومی مواجه شده است .

کسب ۳۰ کرسی تهران‌ و ۶۰ صندلی شهرستانی توسط اصلاح طلبان در مرحله اول انتخابات خود گویای این واقعیت است .

این درحالی ست که اکثر اصلاح طلبان مشهور فرصت حضور پیدا نکردند و بیشتر لیست نود نفره را افراد گمنامی تشکیل میدهند که بیشتر بواسطه حضور در لیست امید و حمایت سران اصلاح طلب به بهارستان راه پیدا کرده اند .

و خود بهتر از همه میدانید که اصلاح طلبان و یا بیشتر کسانی که در لیست قرار گرفتند ٬ نه فرصت تبلیغات برابر داشتند نه امکانات لازم را .

اما دیدیم که با حمایت بزرگان این تفکر در قالب دعوت نامه و کلیپ یک دقیقه ای ( تکرار میکنیم ؛ کلیپ یک دقیقه ای ) و استقبال مردم فهیم و علاقمند تغییر ٬ اتفاقی در کشور رقم خورد که حتی خوشبین ترین افراد هم فکرش را نمیکردند .

جناب آقای افتخاری

دغدغه تمام کسانی که تفکر اصلاح طلبانه را دنبال میکنند امید به همراهی دولت توام با نظارت است و تمام کسانی که در لیست امید قرار گرفتند نیز همین هدف را دارند .

شما هم یکی از افرادی هستید که با شعار حمایت از دولت در این لیست قرار گرفتید و مردم انتخابتان کردند که منویاتشان را دنبال کنید .

اما لیست امید برای اینکه از لحاظ کمی به حد نصاب لازم برسد ٬ تعدادی را کم دارد و باید با همت مردمان اصلاح طلب در ۱۰ اردیبهشت به آن افزوده شود .
دو تن از کسانی که میتوانند پازل لیست اصلاح طلبان و حامیان دولت را تکمیل کنند ٬ دکتر حسنی در رشت و دکتر جمالی در رودبارند که انتظار میرود پیروز ۷ اسفند لیست امید در فومن و شفت با حمایت از آنها به یاری شان برود .
جناب افتخاری

در ۷ اسفند اصلاح طلبان و لیست امید از شما حمایت کرند ٬ حالا نوبت شماست که از لیست حمایت کنید تا با حضور دو عضو اصلاح طلب دیگر در مجلس ٬ هرچه بهتر بتوانید به اهداف متعالی ایی که برای شهرستان و گیلان دارید برسید .

با آرزوی پیروزی اصلاح طلبان در مرحله دوم و تکمیل لیست امید

جمعی از اصلاح طلبان شفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×