پنجشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ 2024 - 05 - 30 ساعت :
اخبار اصلی

حمله به شورای نگهبان از سوی هر شخصی یک غلط سیاسی است

۱۳۹۴-۱۱-۲۰

استاد دانشگاه های گیلان با بیان اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند به شرطی که برخی از خواص از داخل غلط نکنند گفت: نیامدن مردم پای صندوقهای رای دشمنان اسلام را به رقص در می آورد.

به گزارش عصر صادق ،علی محمد جلوه در گفت و گویی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بر ضد منافع استکبار جهانی است اظهار داشت: استکبار از همان روزهای اول دشمنی خود را آشکار کرد و تمام تلاش خود برای از بین بردن انقلاب به کار بردند و تلاش کردند اگر نابودی ممکن نشد حداقل آن را متوقف سازند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به کوری چشم دشمنان فرا گیر شد افزود :امروز این انقلاب به الگویی برای مسلمین آزادی خواه و حتی غیر مسلمانان مبدل شده است.

جلوه انقلاب اسلامی ایران را عامل بیداری اسلامی در منطقه دانست و گفت:انقلاب اسلامی موجب موج بیداری مظلومان جهان شده است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی، بودن ما دلیل نبود خود و اهداف شومش می داند خاطرنشان کرد:یکی از فرصتهایی که دشمن برای ضربه زدن به انقلاب از آن استفاده می کند انتخابات است.

جلوه با اشاره به اینکه نمونه ای از این امر را در انتخابات ۸۸مشاهده کردیم خاطرنشان کرد: حضور حداکثری در انتخابات آن سال ظرفیتی مهم برای توسعه کشور بود که متاسفانه به دلیل بی دقتی برخی از مسئولان ضربات جبران ناپذیری به انقلاب ما وارد شد و اگر نبود تدابیر رهبری و هوشیاری مردم معلوم نبود چه بر سر انقلاب می آمد.

وی افزود: مسئولان در روزهای نزدیک انتخابات موظفند خطا نکنند و اگر حرفهایی می زنند دقت کنند که موجب خشنودی چه کسانی می شوند.

وی با تاکید بر اینکه در چنین اوضاع و حوالی به شورای نگهبان حمله کردن نه تنها یک خطای سیاسی بلکه یک اگر از سوی هر شخصی رخ دهدغلط سیاسی است تصریح کرد: اینکه امام راحل فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند به شرط این است که ما در داخل غلط نکنیم.

جلوه با بیان اینکه مردم ما اشتباه نمی کنند خاطرنشان کرد: این غلط را برخی خواص انجام می دهند در ۸۸خواص غلط کردند امروز هم خواص هستند که دچار خطا و گاهی بزرگتر از آن غلط می شوند.

وی تاکید کرد: بنابراین مردم باید هوشیار باشند مردم ما بارها امتحان خود را پس داده اند مردم باید دقت کنند ؛مقام معظم رهبری چه مسیری را مشخص می کند ومردم باید عقل را ملاک قرار دهند چراکه قرآن ما را موظف کرده است با عمل صالح خود دشمن را به غیض آوردید اگر ما پای صندوق های رای نیاییم دشمن به رقص در می آید.

این استاد دانشگاه گفت: امدن پای صندوق های رای ۵۰درصد از وظیفه ما و نیز انتخاب فرد اصلح مرحله دوم است باید کسانی را روانه مجلس کنیم که گیرنده های خود را سمت دشمن تنظیم نکرده اند.

جلوه با بیان اینکه در مجلس ششم بودند کسانی که گیرنده های خود را با فرستنده های آمریکا و انگلیس هماهنگ کرده بودند خاطرنشان کرد: این گونه اعمال برای انقلاب ما زشت است باید از شهدا خجالت بکشیم باید از خواسته های نفسانی گذشت.

وی گفت: ۲۲بهمن مقدمه ای برای هفت اسفند است ملت با راهپیمایی ۲۲بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و شیطان پیر امریکا خواهند زد و تیر خلاص را به سوی دشمن در هفت اسفند خواهند زد./خزر

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×