چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 28 ساعت :
اخبار اصلی

حضور مراجع تقلید و سردار سلیمانی در کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان

۱۳۹۵-۰۱-۱۴

دبیرکل نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان گفت: از حضرات آیات مکارم شیرازی، جوادی آملی و نوری همدانی نیز دعوت به عمل خواهد آمد و پیش بینی کرده ایم که سردار سلیمانی و فرمانده کل سپاه پاسداران نیز در کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان حضور بهم رسانند

 

به گزارش عصرصادق ، سردار محمد عبدالله پور در جلسه هماهنگی کمیته های ۱۸گانه کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن و نیز تبریک زادروز بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) از زحمات شبانه روزی و بی دریغ دبیران کمیته ها که کار اجرایی مقدمات اجلاسیه کنگره را بر عهده دارند تشکر کرد و اظهار کرد: اگر چه در این رویداد بزرگ، مسئولین امر بیشتر دیده می شوند و وظیفه جهت دهی و فکرسازی و برنامه ریزی دارند اما فعالیت های اجرایی و بخش اعظمی از زحمات کار بر عهده دبیران کمیته هاست.

عبدالله پور

دبیرکل نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان گفت: از حضرات آیات مکارم شیرازی، جوادی آملی و نوری همدانی نیز دعوت به عمل خواهد آمد و پیش بینی کرده ایم که سردار سلیمانی و فرمانده کل سپاه پاسداران نیز در کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان حضور بهم رسانند

وی ضمن بیان این نکته که در بسیاری از عرصه ها اکنون با مشکل اعتباری مواجه شده ایم افزود: مشکلات مالی وجود دارد و منکر آن نیستیم اما سرمایه اصلی ما شهدا هستند. این برنامه به بار خواهد نشست و خواهیم دید که از ذخایر پنهان به ما کمک های مالی خواهد شد. شهدا خودشان در این مسیر دست گیر ما خواهند بود، منتها می خواهند همت ما را بسنجد که تا کجا پای کار هستیم و خستگی ناپذیر پیش می رویم.

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: با محدودیت زمانی مواجهیم و باید تلاش ها را چند برابر کنیم. برخی تغییرات جزئی در روند کلی اجلاسیه های کنگره ملی به وجود آمده که کمیته های مربوط باید خود را با این تغییرات هماهنگ کنند.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه با همکاری استاندار و نماینده ولی فقیه در استان رایزنی ها برای دعوت میهمانان کشوری در حال اجراست افزود: قطعا سران یکی از سه قوه را در اجلاسیه میزبان خواهیم بود. همچنین از حضرات آیات مکارم شیرازی، جوادی آملی و نوری همدانی نیز دعوت به عمل خواهد آمد و پیش بینی کرده ایم که سردار سلیمانی و فرمانده کل سپاه پاسداران نیز در کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان حضور بهم رسانند.

وی ضمن اشاره به اینکه قطعا در هفته های آتی با رهبر معظم انقلاب دیداری خواهیم داشت یادآور شد: با رییس صدا و سیما، مسئولان کشوری، مدیران استان ها و هرکسی که نیاز است تا به نحوی در اجرای کنگره ملی با ما همکاری نمایند نشست برگزار خواهیم نمود.

دبیرکل نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان با بیان اینکه اکنون دیگر زمان گلایه از کمبودها و کاستی ها نیست گفت: هیچ کدام از کمیته ها نباید از کمبود اعتبارات یا نیروی متخصص شکایت کند. اگر ظرفیت استانی برای بر عهده گیری برخی کارهای اجرایی موجود نیست می توان از متخصصین کشوری استفاده کرد و حتی اگر آنان نیز قادر به اجرای طرح های پیشنهادی ما نیستند از متخصصین خارج از کشور استفاده می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه کمیته های ۱۸ گانه باید از فرصت پیش رو نهایت استفاده را نمایند تا کارها به نحو احسن پیش رود خاطرنشان کرد: کمیته ها باید به طور مکرر گزارش عملکرد خود را ثبت و به اطلاع مسئولان متولی امر برسانند و هرکس در این راه کوتاهی کند هیچ عذری از وی پذیرفته نیست و از این پس در برنامه تلویزونی “تا کنگره” باید به مردم و خانواده های شهدا در برابر قصور و اهمال خود پاسخگو باشد.

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه ما قطعا اجلاسیه موفقی را در قالب کنگره ملی هشت هزار شهید استان گیلان نظاره گر خواهیم بود گفت: تا کمتر از یک ماه دیگر کنگره برگزار می شود و کار به سرانجام خواهد رسید، اما ما در این مسیر با شهدا معامله کرده ایم و هرکس برای شهدا بیشتر کار کرده باشد از این خوان نعمت بیشتر روزی خواهد خورد/۸۰۰۰قهرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×