چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۳ 2024 - 05 - 22 ساعت :
سیاسی

جوانان را تهییج کردند تا شیشه ماشینم را بشکنند / شنبه ثابت می کنم چه کسی وکیل است

۱۳۹۴-۱۲-۰۳

کاندیدای دهمین دوره انتخابات فومن و شفت گفت: با شکستن شیشه ماشینم به من توهین می کنند؛ من ثابت می کنم که چه کسی وکیل شما خواهد بود.

به گزارش عصر صادق ،ناصر عاشوری شامگاه دیروز در ستاد انتخاباتی خود در شهر شفت با بیان اینکه من مظلوم واقع شده ام و بیدی نیستم که در این بادها بلرزم، اظهار کرد: همه من را تحقیر و توهین و جوانان و حامیان ما را تهییج می کنند.

وی با بیان اینکه در شفت با ضربه وارد کردن به خودروی من به من توهین کردند، افزود: همین امروز نیز به خودروی یکی از هوادارانم که عکس من را زده بودند ضربه وارد کردند و شیشه های آن را شکستند.

نماینده فومن و شفت از شورای تامین انتقاد کرد و افزود: با اینکه به فرماندار شفت شب گذشته تذکر دادم، اما ساماندهی ستاد ها انجام نشد.

وی با بیان اینکه سخنرانی نامزدها باید زمان بندی شود تاکید کرد: اینگونه سخنرانی کردن ها مزاحمت برای نامزدها و طرفدارانش ایجاد می کند.

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه فومن و شفت با اشاره بر اینکه با قدرت آمده ام، افزود: من ۳۷سال با پشتیبانی این ملت و با شجاعت و کوشش و تلاش آمده ام.

وی با بیان اینکه ما می خواهیم برای مردم گزارش عملکرد بدهیم اما صداهای محیطی و ستاد مقابل ما مزاحم هستند، افزود: ما نیامده ایم امروز مزاحم کسی بشیم و اجازه هم نمی دهیم کسی مزاحم ما باشد و اگر همین شرایط فردا هم باشد ما ستاد خود را تغییر خواهیم داد.

وی با بیان اینکه ما با کسی دعوا نداریم و این تفکرات، تفکرات داعشی است، ادامه داد: شورای تامین باید آرامش کامل و شرایط دوستانه و رفاقتی برای همه بوجود آورد.

عاشوری در پایان خطاب به طرفدارانش قول اعتماد داد و تصریح کرد: شنبه به رقبای دیگر ثابت می کنم که رای مال کیست و چه کسی وکیل شما است.

ستاد این نامزد مجلس مقابل ستاد حجت الاسلام مهدی افتخاری است و با شروع سخنرانی عاشوری تداخل صوتی مانع از سخنرانی وی می شود./خبرگزاری کاسپین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×