سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 25 ساعت :
اخبار اصلی

تلاش فلک‌دوست برای انتقال به شورای شهر رشت

۱۳۹۴-۰۴-۰۲

عصر صادق :حسین مهدوی مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت در گفت وگویی، با بیان اینکه مراحل اداری انتقال زینب فلک دوست به شورای رشت در حال انجام است، افزود: خانم فلک دوست و برخی از دوستان پیگیر این مسئله هستند.
به گزارش عصر صادق ، صبح مشرق نوشت: زینب فلک دوست، با موافقت و نامه رئیس شورای رشت و پیگیری‌های چند عضو شورای شهر به روابط عمومی شورای شهر رشت منتقل می شود.
این سایت در ادامه دلیل این جابجایی از شهرداری به شورای شهر را برگزاری یک مراسم خاص! در چند وقت پیش عنوان کرد و مدعی شد: “انتقال فلک‌دوست به شورای رشت با عزل و خداحافظی وی با پُست “مسئول پیگیری‌های ویژه حوزه شهردار و امور ایثارگران شهرداری رشت” خواهد بود، هرچند که این عنوان انشایی و فاقد پست سازمانی ردیف دار است.”

گفتنی است، طبق اعلام صبح مشرق، خبر فوق از سوی مهدوی مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت نیز تایید گردیده است.
شایان ذکر است، فلک دوست قبل از این در پست ریاست کارگزینی شهرداری رشت مشغول به کار بود که در هفته آخر خردادماه سال جاری عزل و به عنوان مسئول پیگیری های شهرداری در حوزه شهردار و امور ایثارگران منصوب شد که این انتصاب با اعتراض برخی از خانواده های شهید و ایثارگر در مجموعه شهرداری مواجه گردید، زیرا بسیاری معتقدند، در ادوار گذشته این پست انتخابی بوده و از بین خانواده های معزز و معظم شاهد و ایثارگر شاغل در شهرداری باید رای گیری به عمل می آمد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×