دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲ 2023 - 12 - 11 ساعت :
اجتماعی - اسلایدشو - خبر داغ - سیاسی

به آقای رفیعی پیشنهاد می کنم سواد خود را بالا ببرد و صحبتهای خود را اصلاح کند /مسئولانی که دنبال زد و بندهای پشت پرده هستند باید مجازات شوند

۱۳۹۵-۰۳-۲۱

عصرصادق :نماینده مردم رشت در مجلس دهم تاکید کرد:کسی حق توهین به فرهنگ و اعتقادات مردم را ندارد آقای رفیعی یک بررسی از فرهنگ انقلابی مردم داشته باشد و صحبتهای خود را اصلاح کند

به گزارش عصرصادق ،جبار کوچکی نژاد در جمع خبرنگاران تاکید کرد: باید همه مسئولان تحمل نقد را داشته باشند و عزیزان نماینده هم تلاش می کنند تا این فضا بازتر شود چرا که رسانه ها قصد کمک دارند و قصد تخریب ندارد.

وی با اشاره به صحبتهای حجت الاسلام رفیعی در مورد گیلان گفت: من به ایشان نصیحت می کنم سریع صحبتهای خود ا پس بگیرد و جبران کند چر اکه  ما نمایندگان وظیفه پی یگیری داریم چرا که کسی حق توهین به فرهنگ و اعتقادات مردم را ندارد و حتما اطلاعات ایشان بسیار ضعیف بوده است و باید اطلاعات و سواد خود را افزایش دهد و یک بررسی از فرهنگ انقلابی مردم داشته باشد و باید صحبتهای خود را اصلاح کند و اگر نکند یقینا ما پاسخی دیگر برای این عزیز خواهیم داشت.کوچکی نژاد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوزه آموزش پرورش بسیار نگران هستیم و نگرانی فرهنگیان نگرانی ما است بیش از ۹۰ درصد فرهنگیان از وضعیت مدیریت آموزش و پرورش نگران هستند و مطمئن باشید ما مدافع همه بخشها علی الخصوص فرهنگیان هستیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای رفع مشکل دفن زباله در استانهای شمالی افزود:با توجه به بررسی های انجام شده هنوز اقدام قابل توجهی در این بخش صورت نگرفته است  مسئولانی که در این بخش  مقصر هستند دنبال زد و بندهای پشت قضیه هستند باید مجازات شوند .

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: انتصابات نیروهای بومی حق مردم است و ما موظفیم به حق مردم بیشتر توجه داریم چرا که ما در استان نخبگان و نیروهای توانمند در استان داریم و باید باند بازی را کنار بگذاریم و نیروهای قوی را در جایگاههای قدرت استان به کار گیریم .

منوچهر جمالی در این نشست با اشاره به اینکه ۲۲۰ اثر شناسایی شده گردشگری در شهرستان رودبار وجود دارد افزود:حدود ۳۵ اثر ثبت شده است و باید برای استفاده از این توانمندی و داشته های شهرستان رودبار باید برنامه ریزی شود.

 

 

نماینده مردم رودبار در مجلس دهم با اشاره به اینکه برای ایجاد ظرفیت شغلی در بخش گردشگری در شهرستان رودبار باید برنامه تعریف شود تصریح کرد:من نیز تلاش خودم را در این بخش همراه با دیگر دوستان نماینده خواهم کرد.

جمالی

جمالی افزود: با همدلی و اتحاد در بین ۱۳ نماینده گیلان برای آبادانی استان تلاش خواهیم کرد وقتی می خواهیم به سمت رشد و توسعه حرکت کنیم لاجرم باید از علم و دانش و تخصص نخبگان استفاده کرد و باید مردم نیز  با این هدف باید خود را  هماهنگ کنند و باید همه هم استانی ها به رشد و توسعه فکر کنیم.

نماینده مردم  رودبار در مجلس دهم تاکید کرد: با معاون استاندار و مسئولین صنعت استان برای ایجاد کارگروه ها ی تخصصی جهت بررسی واحدهای تولیدی خاموش و نیمه تعطیل نشستی خواهم داشت تا به سمت توسعه گام های اساسی برداشته شود.

وی تاکید کرد: وقتی جوانی در این استان بیکار است من نماینده خجالت می کشم و برای بهبود معیشت مردم باید برنامه ریزی شود و برای این امر نمایندگان مجلس باید باهم اتحاد داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×