یکشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ 2024 - 04 - 21 ساعت :
اخبار اصلی

بعید میدانم آقای نیکومنش کاندیدای ریاست باشد

۱۳۹۵-۰۶-۱۴

عصرصادق :بنده حتی در مزار شهدا نیز همان طور که حاج آقا روزان و خانم شیرزاد شاهد (نظاره گر) هستند از ایشان مجددا درخواست کردم که خود را کاندیدا کنند اما نپذیرفتند و حتی آقای محمودیان و کاظم نیکومنش نودهی را نیز نزد وی فرستادم که تغییری در نظر آقای نیکومنش بوجود نیامد پس بعید است که در این یکی دو ساعت مانده تا جلسه انتخابات، ایشان بخواهد خود را کاندیدا ریاست شورا کند.

به گزارش عصرصادق ؛چند ساعت مانده به جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت، شایعاتی مبنی بر کاندیداتوری مظفر نیکومنش در فضای مجازی منتشر شده است.

در همین راستا محمد رفیعی نوده در گفتگو با خبرنگار خزر اظهار کرد: از آنجایی که بنده بارها شخصا از مظفر نیکومنش خواستم تا برای ریاست شورا کاندیدا شود و حتی بارها بزرگان اقوام آذری را برای جلب رضایت وی، نزد ایشان فرستادم که نپذیرفت، بعید میدانم در این چند ساعت باقی مانده نیکومنش تغییر موضع بدهد.

وی افزود: بنده حتی در مزار شهدا نیز همان طور که حاج آقا روزان و خانم شیرزاد شاهد (نظاره گر) هستند از ایشان مجددا درخواست کردم که خود را کاندیدا کنند اما نپذیرفتند و حتی آقای محمودیان و کاظم نیکومنش نودهی را نیز نزد وی فرستادم که تغییری در نظر آقای نیکومنش بوجود نیامد پس بعید است که در این یکی دو ساعت مانده تا جلسه انتخابات، ایشان بخواهد خود را کاندیدا ریاست شورا کند.

رفیعی نوده تصریح کرد: البته بنده شایعه کاندیداتوری آقای نیکومنش را در هیچ جا نشنیده و نخوانده ام و آنرا تازه از زبان شما شنیده ام.

گفتنی ست: اخباری مبنی بر ترک جلسه امروز از سوی همان ها که دیروز به بهانه دستشویی جلسه را ترک کردند به گوش می رسد و انگار آبستراکسیونی دیگر در راه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×