دوشنبه , ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 03 - 04 ساعت :
اخبار اصلی

برگردم تهران تنبیه میکنم /تغییر در کرسی اداره کل تعاون استان نزدیک است

۱۳۹۴-۰۶-۲۲

عصر صادق :در محافل سیاسی گیلان،تغییر مدیریتی و عدم رضایت وزیر از مدیر کل تعاون استان به گوش می رسد

به گزارش عصر صادق ؛مدیر کل حال و حاضر تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از آذر ماه سال گذشته کار خود را آغاز نموده و از مدت ها پیش و در چندماه پس از انتصاب ، زمزمه تغییر آن راهرو های این اداره کل ، ادارات تابعه و محافل سیاسی استان را فرا گرفته بود.

به گفته منابع آگاه،وزارت خانه مذکور از ابتدا با انتصاب وی راضی نبوده و این نا رضایتی همچنان ادامه داشته و مدیر مذکور صرفا گرینه و مورد حمایت تعدادی از حامیان دولت در استان است و دوری آن از وزارت خانه، عملکرد نسبتا ضعیفی را برایش رقم زده و کارمندان این سازمان عملکرد ضعیف آن را موجب جدایی بیشتر وزارت تعاون کشور با این اداره کل میدانند.

اوج نارضایتی وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی از مدیر کل گیلانش در سفر به این استان تا حدودی مشهود بود.

علی ربیعی که در سفرش به گیلان چندین پروژه را بازدید و مورد افتتاح قرار داده بود و در جمع مردم و نماز جمعه فومن سخنرانی کرد،در هیچ محفلی از این مدیر کل اسمی بر زبان جاری ننمود و قدردانی نکرد تا این گمان که وزارتخانه از این اداره کل فاصله دارد، بیش از پیش تقویت شود.

ربیعی در ابتدا سفر به گیلان، برای کلنگ زنی یک پروژه در شهرستان رودسر، به همراه مدیر کل تعاون  این استان به رودسر سفر کرده بود.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که همزمان با هفته دولت برای کلنگ زنی استخر کارگری  به رودسر رفته بود که متوجه  می شود مکان آماده شده برای کلنگ زنی، قبلا کلنگ آن بر زمین زده شده است.

وی ضمن ابراز ناراحتی از وضعیت ایجادشده در پروژه مذکور، گفت: پس از بازگشت به تهران عاملان این قضیه را تنبیه خواهم کرد.

فیلم سخنان وزیر کار نیز در چند روز پیش بر روی خروجی کاسپین قرار گرفته بود که به لحاظ حساسیت موضوع، به سرعت شبکه های اجتماعی را در نوردید.

طبق شنیده ها یک مدیر گیلانی گزینه و مورد حمایت وزارت خانه مذکور می باشد و شاید این تعامل گزینه جدید، موجب رهایی تعاون استان از وضعیت فعلی باشد.

طبق شنیده ها مدیر کل تعاون از سوی حامیان دولت درگیلان مورد حمایت بود که اکنون حامیان استان نیز از حمایت به سان گذشته آن، دل سرد گشته و چراغ سبز تغییر را به وزارت خانه نشان داده اند و شاید تنبیه وزیر تعاون،ایجاد تغییر در سمت مذکور باشد.

در محافل سیاسی شنیده شده است،چندین بار پیشنهاد تغییر در این سازمان به استان داده شده بود که حامیان دولت در استان چندین بار مخالفت نموده بودند و اکنون پس از عملکرد ضعیف وی رویه حمایتی خود را کاهش داده  و اختیارات جابجایی را به این وزارت خانه واگذار کرده اند.

همچنین گفته میشود از سوی مدیر کل تعاون گیلان برای دو نفر بدون تعامل با مدیران دیگر، برای تصدی ریاست اداره تعاون رشت،حکم صادر شده بود که حکم های مذکور با مخالفت نمایندگان مردم رشت در مجلس و وزارت تعاون لغو شد تا نمونه ای دیگر از تعاملات ناچیز مدیرکل تعاون گیلان با دیگر مسئولان شکل بگیرد./کاسپین

 

/انتهای خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×