سه شنبه , ۸ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 27 ساعت :
اخبار اصلی

اگر مسئولان از مردم فاصله بگیرند در درجه اول فاتحه خود را خوانده اند

۱۳۹۴-۱۲-۰۱

نامزد دهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی گفت:اگر مسئولان از مردم فاصله بگیرند در درجه اول فاتحه خود را خوانده اند.

به گزارش عصر صادق ،سید ولی الله عظمتی در نشستی با خبرنگاران  با اشاره به انتخابات هفتم اسفند از مردم خواست تا به شعارهای گول زننده توجه نکنند اظهار داشت:زمان حرفهای بی عمل سپری شده است و نامزدهای انتخاباتی باید حرفی بزنند که بتوان به آن عمل کرد.

۱
وی تاکبد کرد:اگر مسئولان از مردم فاصله بگیرند در درجه اول فاتحه خود را خوانده اندو باید همه مسئولان خدمتگزاری را هدف اولیه خود قرار دهند.
نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی وضعیت نابسامان کشاورزی در گیلان را مورد انتقاد قرار داد گفت:کشاورزی گیلان به شدت بیمار است و باید برای ان برنامه تعریف شود.
عظمتی با بیان اینکه هیچ کس در گیلان از حقوق کشاورز دفاع نمی کند افزود:نماینده باید از قدرت خود به نفع مردم استفاده کند اینکه گیلان امروز عقب افتاده از سایر استانها ناشی از سو مدیریت و نا کار آمدی برخی از مدیران است.
وی ایجاد وحدت رویه بین نمایندگان گیلان را رمز موفقیت استان عنوان کرد و افزود:در اختلاف و تفرقه چیزی نصیب مردم نمی شود و این را در ادوار گذشته مردم لمس کردند.
عظمتی خاطرنشان کرد:در حل مشکلات مردم نماینده نباید دولت را ملاک قرار دهد نماینده باید در مقابل مردم پاسخگو باشد .
وی با بیان اینکه من در گذشته فرماندار بودم ولی تاکنون کسی از وابستگان خود را به عنوان مسئول و یا مدیر جایی تعرفه نکرده ام گفت:من تاکنون از این امر مبرا بودم و بعد از این هم مبرا هستم.

۲

۴۳

۱

۴ ۶ ۸ ۱۲ ۱۴ ۹۰انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×