پنجشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 28 ساعت :
اخبار اصلی - خبر داغ - سیاسی

اگر غفلت کنیم سناریو شکست اصلاح طلبان تکرار می شود/ در محافل اصلاح طلبان تقسیم بندی و چارت سازی مجزا وجود ندارد

۱۳۹۵-۰۷-۱۳

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان با بیان اینکه برای تحقق اهداف اصلاحی باید با سعه صدر داشت و با حوصله اختلافات بین احزاب و اصلاح طلبان را مرتفع ساخت، گفت: در محافل اصلاح طلبان تقسیم بندی و چارت سازی مجزا وجود ندارد

به گزارش عصرصادق :مازیار صیادی در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان در محل دفتر مجمع مهندسین گیلان با تسلیت بمناسب ماه محرم اظهار امیدواری کرد: همگان رهرو سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) باشیم.

وی گفت: در بزنگاه حساسی بسر می بریم که الزاما باید بسیار هوشمندانه و مدبرانه فضای سیاسی را مدیریت نماییم.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان ادامه داد: ضرورت روند اصلاحات اقتضا می کند که مرزبندی و سهم خواهی را در شاکله اصلاحات از بین ببریم و هرگونه نگاره سهم خواهانه ما را به اهداف اصلاحی نخواهد رساند.

صیادی خاطر نشان کرد: باید به گونه ای رفتار کنیم که کلیه گرایشات اصلاح طلبی وحدت داشته باشیم تا گرفتار آثار زیانبار انشقاق اصلاح طلبان همانند سال ۸۸ نشویم که سبب شد به آسانی میدان را به رقیب واگذار کنیم و در این رویداد متاسفانه شاهد هدر رفتن اندوخته فرهنگی، معنوی، اقتصادی و اجتماعی شد و حتی اعتبار جهانی و بین المللی ایران با علامت سوال مواجه کرد.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال آینده گقت: باید هوشیار و آگاه باشیم، علی الظاهر رقیب میدان را بصورت تاکتیکی ترک کرده است ولی این خلاء عامل اختلاف و انشقاق بین اصلاح طلبان گردیده است به گونه ای که با عدم حضور رقیب مبادرت به طرح کاندیداهای جدید بین اصلاح طلبان شده در حالی که این امر منجر به تضعیف صفوف اصلاح طلبان می شود، اگر غفلت کنیم سناریو شکست اصلاح طلبان بار دیگر تکرار خواهد شود.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان ادامه داد: اغلب دوستان ایرادت بنیادی با همدیگر ندارند، بلکه اغلب مواقع اختلاف سلایق ساده منجر به مرزبندی و توهم با تنش بین اصلاح طلبان می شود پس باید این نوع رفتارهای احساسی را کنترل کرد.

صیادی خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته سعی کردیم کلیه اصلاح طلبان در گرایشات مشورتی و شورای هماهنگی اصلاحات وحدت، وفاق و همگرایی و هم افزایی چشمگیری داشته باشند و خوشبختانه اکثر دوستان اصلاح طلب بسیار هوشمندانه و ماهرانه با درک موقعیت حساس به خوبی عمل کردند و این همدلی برای تحقق اهداف اصلاحی ضروری بنظر می رسید.

وی با بیان اینکه برای تحقق اهداف اصلاحی باید با سعه صدر داشت و با حوصله اختلافات بین احزاب و اصلاح طلبان را مرتفع ساخت، گفت: در محافل اصلاح طلبان تقسیم بندی و چارت سازی مجزا وجود ندارد و آینده نزدیک اصلاح طلبان گیلان اعم از هر نحله فکری و گرایشات اعم از احزاب اصلاح طلبان واصلاح طلبان مشورتی در یک گردهمایی مشترک نمادی از همدلی و وفاق را به نمایش می گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×