پنجشنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 21 ساعت :
اخبار اصلی

اگر از عملکرد نمایندگان قبلی راضی بودم وارد عرصه انتخابات نمی شدم

۱۳۹۴-۱۰-۰۳

به گزارش عصر صاد ق؛محمد صادق حسنی در گفت و گو یی با اشاره به فقدان شایسته سالاری در کشور اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که در کشور وجود دارد نبود افراد متخصص در جایگاه ها و برنامه ها است به طور مثال دکتری اقتصاد در طرح های عمرانی کار می کند و مهندس عمران وارد بازار تجارت و کسب و کار می شود.
نامزد انتخاباتی مجلس دهم در حوزه رشت این عدم تناسب تخصص و حرفه را مورد انتقاد قرار داد و افزود: آمارنشان می دهد که مدرک تحصیلی و سن و فعالیت محوله به افراد هیچ تناسبی با هم ندارد و این امر خود یک معضل است که نباید به راحتی از کنار آن گذشت چرا که باعث هدر رفت توانایی ها و تخصص نیروی انسانی می شود.
ذیحساب و مدیر مالی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به مشکلات گیلان در زمینه اشتغال اظهار داشت: گیلان تنها از طریق کارخانجات کوچک و بنگاه های زود بازده می تواند از منجلاب بیکاری نجات یابد. وی افزود: با ادعا نمی شود گیلان را یک شبه اصفهان کرد و برای کارخانجات و صنایع مادر و سرمایه بر باید یک برنامه بلند مدت و سنجیده ارائه داد .
نامزد انتخاباتی مجلس دهم در حوزه رشت با اشاره به مشکلات زباله های گیلان و مازندان گفت: ما یک طرحی ارائه دادیم که با شهرداری و استانداری گیلان و مازنداران قرارداد بیست ساله ببندیم در این این طرح که کارشناس از انگلیس برای بررسی آن آمد ضایعات زباله با زغال سنگ ترکیب می گردد و برق تولید می شود. در همین راستا انتظار داریم دکتر نوبخت با ما همکاری کند و استانداران گیلان و مازندران با ما همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به تجربیات و سوابق مدیریتی در حوزه ایرانگردی و جهانگردی تصریح کرد: باید از پتانسیلی که در سواحل نهفته است و همچنین ظرفیت های موجود گردشگری نهایت استفاده را برد.

ذیحساب و مدیرمالی سازمان ایران گردی و جهانگردی با بیان اینکه دریای خزر در حوزه گردشگری جز تلفات جانی هیچ سودی برای ما نداشته است گفت: باید از این ظرفیت طبیعی به درستی بهره گرفت و با توجه به اینکه شهر رشت به عنوان شهر خلاق ثبت شده است در این زمینه برنامه ریزی درست می تواند تحول بزرگی را ایجاد نماید.
حسنی با تاکید بر اینکه من معتقدم اگر استان گیلان از ظرفیت های خود به درستی استفاده کند به راحتی می تواند به یک استان خودکفا با مردمی مرفه تبدیل شود تصریح کرد:پتانسیل ها و ظرفیت های گیلان در هیچ کجای جهان نیست که اگر به صورت صحیح از ان استفاده شود گیلان پر از مسافر می شود و معضل بیکاری تا حدی حل می شود.
نامزد انتخاباتی مجلس دهم درباره عملکرد نمایندگان رشت گفت: من اگر راضی بودم از عملکرد نمایندگان قبلی وارد عرصه انتخابات نمیشدم اگرچه همه نمایندگان ما افراد توانمندی هستند اما حق مردم رشت بیشتر است و حد این شهرستان بسیار بالاتر از جایگاه فعلی آن است.

حسنی عدم هماهنگی بین نمایندگان را مورد انتقاد قرار داد و تصریح کرد: باید بین نمایندگان استان وحدت باشد و باید به خاطر مردم و به نفع مردم در کنار هم کار کنند و از درگیری اجتناب کنند.

مدیر مالی و ذیحساب ایمیدرو با اشاره عملکرد دولت گفت: من به آینده این دولت امیدوارم. با توجه به برجام و توافق ها به اقتصاد کشور می توان امیدوار بود. حسنی با اشاره به قیمت پایین نفت افزود: مدیریت اقتصاد کشور در این شرایط یک شاهکار است.
نامزد انتخاباتی مجلس دهم در حوزه انتخابیه رشت حضور مردم در انتخابات را در انتخاب نمایندگان اصلح موثر دانست و گفت: مردم باید در چنین رویدادهای مهمی حضور فعال داشته باشند و تصمیم آن ها برآینده و توسعه یک شهر تاثیر گذار خواهد بود./کاسپین

ویرایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×