جمعه , ۷ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 29 ساعت :
اخبار اصلی

امروز تمام عالم جمع شده‌اند تا تفکر امام راحل و انقلاب اسلامی را محاصره کنند

۱۳۹۴-۰۲-۲۰

عصر صادق ؛مشاور عالی فرمانده سپاه با بیان اینکه امروز تمام عالم جمع شده‌اند تا تفکر امام راحل و انقلاب اسلامی را محاصره کنند، گفت: دشمنان با تمام امکانات خود به جنگ بیداری اسلامی آمده ند

به گزارش گروه حوزه و دانشگاه عصر صادق ؛ سردار خسرو عروج عصر امروز در همایش « یمن تنها نمی‌ماند با محوریت واکاوی وضعیت حقوق‌بشر در منطقه» در دانشگاه گیلان، با بیان اینکه جامعه بشری امروز به قول اندیمشمندان غربی جامعه‌ای است که به فساد و تباهی کشیده شده است، اظهار داشت: کشت و کشتار در دنیا به حدی رسیده که هر جا به هر بهانه‌ای کشورهای قدرتمند بر کشورهای ضعیف مسلط می‌شوند و ظلم می‌کنند.
وی با بیان اینکه انقلاب‌هایی که در دنیا علیه استکبار رخ می‌دهد متاثر از انقلاب اسلامی هستند، افزود: این سخن حرف و اعتراف دشمنان است و دشمنان اسلام همه ابزارآلات دنیا از جمله وسایل نظامی را جمع کردند تا حقیقت و وجدان را محاصره کنند و با تمام امکانات به جنگ با بیداری اسلامی آمده‌اند.
مشاور عالی فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه انقلاب یمن بعد از انقلاب اسلامی جان دوباره گرفت، گفت: یمن از ۵۰ سال پیش به یمن شمالی و جنوبی تقسیم شده بود و یک قسمت را آمریکا و یک قسمت را روس‌ها اداره می‌کردند.
عروج با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) فرمانده‌ای بی‌بدیل است که مانند آن در دنیا نیست، خاطرنشان کرد: امام راحل افکار انسان‌ها را در جهت وجدان انسانی هدایت کرد و آن را در مسیر اصلی و حق قرار داده است.
وی با بیان اینکه این اینکه انقلاب اسلامی پدیده‌ای اثر گذار است و ورود آن با سلاح و نیروی نظامی نیست و با افکار و فکر است، گفت: امروز تمام عالم جمع شده‌اند تا تفکر امام راحل و انقلاب اسلامی را محاصره کنند اما هرگز موفق نخواهند شد.
مشاور عالی فرمانده سپاه با اشاره به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان، افزود: اگر خلوص وارد میدان شود پیروزی به دنبال دارد همه ابزار و امکات دشمنان وارد میدان شده است تا این تفکر را محاصره کند.
عروج با تاکید بر اینکه اگر یمنی‌ها با این تفکر مبارزه کنند شکست ندارند، تصریح کرد: یمن از لحاظ تاریخ مذهبی بسیار از نظر تفکر به ما نزدیک است.
وی با تاکید بر اینکه مردم یمن طاقت زندگی سخت را دارند و از نظر غیرتمندی و شجاعت مردم یمن بعد از براداران حزب الله تک هستند، افزود: اینها به اضافه مسئولیت دینی که به آنها پیوند خورده است بر هر دشمنی که بخواهد با آنها بجنگد پیروز می‌شوند.
مشاور عالی فرمانده سپاه با اشاره به ناو‌هایی که از کمک رسانی به مردم یمن جلو گیری می‌کنند،گفت: در جنگ با یمن هم پیمانان عربستان مشخص است، آمریکا و فرانسه و اتحادیه اروپا و ترکیه با آنها همکاری می‌کند.
عروج با بیان اینکه در دفاع مقدس همه کشورها و صد در صد شرق و غرب با صدام بودند، تصریح کرد: در زمان جنگ تحمیلی یک کشور هم به ایران کمک نکرد و وضعیت ایران نادر بود و ایران تنها با نور ایمان موفق شد.
وی تاکید کرد: تفکر امام راحل این است که هر مستضعفی در هر گوشه عالم صدایش بلند شود و به آن ظلم شود وظیفه کسانی که طراز تفکر انقلابی دارند این است که کمک کنند.
مشاور عالی فرمانده سپاه گفت: در مبارزه تنها علم و معرفت کافی نیست و مبارزه نور می‌خواهد تا راهگشا باشد و اکنون یمنی‌ها در این مسیر حرکت می‌کنند اگر خوب خودشان را نشان دهند خداوند حتما به آنها کمک می‌کند.
عروج با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی از ایران هسته‌ای نمی‌ترسند آنها از ایران اسلامی می‌ترسند، گفت: آنها از رزمنده‌ای می‌ترسند که فرمانده خود را خدا می‌داند.
مشاور عالی فرمانده سپاه تاکید کرد: اگر یمنی‌ها فقط اتکایشان بر خدا باشد پیروز هستند و هرجا مقاومت باشد خداوند به وعده خود عمل می‌کند.
عروج با بیان اینکه بیداری اسلامی با پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفت، افزود: دشمنان اسلام رمز پیروزی ملت ایران را نیروی ایمان و عقیده می‌دانند و بیداری اسلامی ادامه دارد چون موج آن نظامی نیست و موج جهادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×