چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲ 2024 - 02 - 28 ساعت :
اجتماعی - اسلایدشو

افتتاح های نمایشی شهرداری رشت؟! از آسانسوری که کار نمی کند تا پلی که شهرداران پیشین ساخته اند!

۱۳۹۴-۱۰-۲۹

جالب آن که به فاصله چند روز پس از افتتاح پل عابر پیاده موصوف، حالا درب های آسانسور در بسیاری از ساعات شبانه روز به روی مردم بسته است و اطاقک آسانسور مابین زمین و طبقه اول معلق مانده است!

به گزارش عصر صادق ؛ چندی پیش بود که پورتال شهرداری رشت در خبری مدعی شد مراسم افتتاح اولین پل عابر پیاده مکانیزه آسانسوردار رشت با حضور محمد علی ثابت قدم شهردار رشت، برگزار شد.(اینجا را بخوانید)

جالب آن که به فاصله چند روز پس از افتتاح پل عابر پیاده موصوف، حالا درب های آسانسور در بسیاری از ساعات شبانه روز به روی مردم بسته است و اطاقک آسانسور مابین زمین و طبقه اول معلق مانده است! تصاویر زیر را خبرنگار خزر دو روز پیش راس ساعت ۱۳ از پل عابرپیاده تازه افتتاح شده، گرفته است. جالب آن که درب های اطاقک آسانسور بسته بوده و شهروندان برای تردد از پله استفاده می کنند! شاید آسانسور فوق تنها لحظاتی برای استفاده جناب شهردار و تصویر برداری روابط عمومی شهرداری از آن فعال شده است!

البته این نخستین باری نیست که روابط عمومی شهرداری رشت این شوی به اصطلاح تبلیغاتی را برای بزرگنمایی فعالیت های عمرانی آقای شهردار به نمایش می گذارد. چندی پیش هم در افتتاح پل جوان، روابط عمومی شهرداری مدعی شد که عملیات عمرانی این پل در تاریخ ۲۵ تیرماه ۹۴ آغاز شده و پس از گذشت ۴ ماه با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است!(اینجا را بخوانید)

این اظهارات روابط عمومی و در بوق و کرنا کردن افتتاح یک پل نه چندان طویل با تعجب بسیاری همراه بود چرا که به گواه بسیاری از شهروندان عملیات عمرانی این پل در زمان تصدی خلیلی و حتی پیش از آن آغاز شده بود و این ادعا که عملیان عمرانی این پل از تاریخ ۲۴ تیرماه ۹۴ آغاز شده و در مدت زمان ۴ ماه (یعنی در دوره تصدی ثابت قدم بر راس شهرداری رشت) به اتمام رسیده است مضحک به نظر می رسد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×