سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 25 ساعت :
اخبار اصلی

استمرار حضور در موقعیت‌های اعتقادی و دینی از ملزومات هنرمند انقلابی است

۱۳۹۴-۰۱-۲۱

عصر صادق :رئیس بسیج هنرمندان با بیان اینکه استمرار حضور در موقعیت‌های اعتقادی و دینی از ملزومات هنرمند انقلابی است گفت: با درایت تیم مذاکره خون شهدا و حقوق ملت پایمال نمی شود
به گزارش خبرنگار عصر صادق ، کیومرث دولتی در همایش بزرگداشت شهید آوینی ؛دین محوری ،دین باوری ؛اخلاق محوری ،ولایت مداری را از شاخص های هنر انقلابی عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه در سال ۹۴ با توجه به تجارب به دست آمد گذشته برنامه ها با رونق و کییت بهتری دنبال می شود گفت: امسال در برنامه های بسیج هنرمندان تقویت روحیه انقلابی در عرصه هنر دنبال می شود .
رئیس بسیج هنرمندان گیلان با تاکید بر اینکه برنامه های جذب صالحین د ر دستور کار برنامه های سال ۹۴ قراردارد تصریح کرد: یکی از رویکردهای ما در سال ۹۴ توجه بیشتر به بخش خواهران است
دولتی با اشاره به نامگذار سال توسط مقام معظم رهبری به سال همدلی و همزبانی بین دولت و مردم گفت: امیدواریم برنامه های اثرگذار در عرصه هنر با همکاری و همدلی هنرمندان و مسئولان اجرایی شود.
ویبا تصریح بر اینکه یکی از ویژگی هنر انقلاب اسلامی بصیرت است،افزود: هنر انقلاب اسلامی دارای محتوا و پیامی ارزشمند است که باید در همه هنرها این روش متجلی شود.
دولتی با اشاره به روز فناوری هسته ای تصریح کرد: با درایت تیم مذاکره خون شهدا و حقوق ملت پایمال نمی شود
وی با بیان اینکه استمرار حضور در موقعیت‌های اعتقادی و دینی از ملزومات هنرمند انقلابی است گفت:شهادت طلبی از ویژگی های هنر انقلابی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×