پنجشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 28 ساعت :
اسلایدشو

ادامه روند انتشار فیش های پزشکان کیفیت بیمارستانهای دولتی را پایین می آورد

۱۳۹۵-۰۴-۲۵

 عصرصادق :معضلی که  با رسانه ای شدن فیشهای حقوقی ایجاد شده باید مدیریت شود ،نمی توان  با  ۲۰ میلیون پزشکی که در بخش خصوصی ۱۰۰ میلیون درآمد دارد را در بیمارستان دولتی نگاه داشت  پایین آمدن کیفیت بیمارستان دولتی  معنای ضرر دیدن اقشار ضعیف جامعه است.

به گزارش عصرصادق : محمد صادق حسنی  در نشست دانشگاه علوم پزشکی گیلان  با بیان اینکه در کمیسیون بهداشت مجلس ؛سه عضو از گیلان وجود دارد و در راس کمیسیون دکتر نوبخت حضور دارند تاکید کرد: این دوره فرصت طلایی نصیب گیلان شد و باید از این فرصت بهره گرفت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر کمکی که از دست نمایندگان استان برآیداز دانشگاه علوم پزشکی گیلان دریغ نمی شود تصریح کرد: بیمارستان پورسینا برای کل استان است و وقتی ازدحام ورود مسافر به گیلان را مشاهده می کنیم باید گفت این بیمارستان برای کشور خدمات درمانی ارائه می دهد.حسنی

حسنی تاکید کرد: من بچه روستا هستم ،کشاورز هستم ،روستاییان و کشاورزان  با علوم پزشکی و دانشگاه کار ندارند فقط بیمارستان پورسینا را میشناسند ،کشاورز هر مشکلی داشته باشد بپرسید کجا رفته می گویند پورسینا رفته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت پورسینا مناسب نیست و باید همتی انجام شود و باید فکری برای بیمارستان پورسینا شود.

حسنی در مورد فیشهای نجومی گفت: من در مورد این امر بسیار نگران هستم قبلا میگفتند در بیمارستانهای دولتی کیفیت بسیار پایین است ،پزشکان خوب نیستند  این مشکل را حل کردند اما امروز با انتشار فیش های نجومی  وقتی پزشکی که بیرون صد میلیون درآمد دارد و ما آن را وارد بیمارستان دولتی کردیم می شود به او بگوییم درآمدشما  تنها همین است؟ آیا می شود با ۱۰ میلیون و ۲۰ میلیون پزشک را ملزم کرد تنها در بیمارستان دولتی کار کند.

وی گفت: در کمیسیون پزشکی باید به این امر توجه شود این معضلی است که با رسانه شدن فیشهای حقوقی ایجاد شده است قطعا کیفیت بیمارستانهای دولتی را پایین می آورد و پایین آمدن کیفیت بیمارستان به معنای ضرر دیدن اقشار ضعیف جامعه است.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم گفت: اولین کسی که ضرر خواهد دید کشاورز و روستایی است و باید کمیسیون بهداشت فکری برای این امر داشته باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×