پنجشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲ 2023 - 09 - 28 ساعت :
اخبار اصلی

اجرای پروژه‌‌های شهری مرکز گیلان تسریع می‌شود

۱۳۹۴-۰۳-۰۴

عصر صادق : رئیس شورای شهرستان رشت گفت: با پیگیری مشترک پیمانکاران و مسئولان عمرانی، اجرای پروژه‌‌های شهری مرکز گیلان تسریع می‌شود.
به گزارش گروه اجتماعی عصر صادق ، اسماعیل حاجی‌پور بعد از ظهر امروز در نشست کمیسیون ترافیک شورای اسلامی این شهر،با بیان اینکه مسئولان شهرستان رشت عزم راسخ به همدلی و همزبانی برای حل مشکلات مردم دارند، اظهار داشت: اگر می‌خواهیم یک شهر خوب و زیبا داشته باشیم باید با هم همراه و همدل باشیم.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های عمرانی و خدمتگذار باید برای پیشرفت پروژه‌ها با شهرداری همراهی بیشتری داشته باشند، افزود: اگر شهرداری کاری می‌کند مطمئنا همه دستگاه‌ها از آن بهره‌مند می‌شوند.
رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت با اشاره به اینکه باید همه به هم کمک کنیم و اعتماد متقابل وجود داشته باشد،گفت: می‌دانید که خیلی از دستگاه‌ها به شهرداری بدهکار هستند و اگر شهرداری مجوز صادر نکند کار دستگاه‌ها فلج می‌شود ولی برای پیشبرد کارهای مردم همدلی و همزبانی نقشه راه شهرداری رشت است.
حاجی‌پور تصریح کرد: دستگاه‌ها هم باید کمک کنند تا فعالیت‌ها و پروژه‌ها در شهر به خوبی پیش رود و همه جزئی از شهر هستیم و باید تفکرات را نزدیک کنیم تا همه مشکلات را جمع بندی و برای آنها راهکار ارائه دهیم.
وی افزود: نباید از جلسات خارج شویم مگر اینکه نتیجه خوبی گرفته باشیم و باید به خروجی‌ها توجه شود در همه شهرهای موفق اتحاد وجود دارد و همدلی و همزبانی رمز موفقیت است.
در این جلسه معاون عمرانی فرماندار رشت با بیان اینکه کارهای عملیاتی و پیگیری‌ها بهنگام انجام شود، افزود: بروکراسی اداری کاهش یابد و در اجرای پروژه‌ها توجه ویژه شود و سرمایه‌گذار هم خود باید پیگیر امور باشد و تنها به مکاتبه به سازمان مربوطه اکتفا نکند.
محمد مجد با بیان اینکه در کار با هیچ کس تعارف نداریم، افزود: اگر در کارها جدی نباشیم کار حل نمی‌شود ما امین مردم هستیم و باید به مردم خدمت صادقانه ارائه دهیم.
وی تصریح کرد: در بعضی موارد لازم است تلنگری زده شود تا کارها پیش رود ولی این نکته مورد توجه هم مسئولان باید قرار گیرد که با هم همدلی و همزبانی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×