دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲ 2023 - 12 - 11 ساعت :
اخبار اصلی

آل سعود در نظام سلطه آمریکا تربیت شده است

۱۳۹۴-۱۰-۱۴

نماینده سابق ولی فقیه در دانشگاه گیلان گفت: مجرم و ظالم اصلی آمریکا است و آل سعود در نظام سلطه آمریکا تربیت شد و رشد کرده است.

به گزارش عصر صادق ؛حجت الاسلام سعید مهدوی در تجمع اعتراض آمیز علیه آل سعود به‌دلیل به شهادت رساندن شیخ نمر، با بیان اینکه جنایت‌های آل سعود امروز بر همگان روشن است، اظهار داشت: امروز جنایت‌های آل سعود در یمن و کشتار کودکان و زنان برای همگان روشن است.

وی با اشاره به ولایتمداری مردم گیلان گفت: امروز برای برائت از شیطان بزرگ آمریکا و اعلام همراهی با برادران مسلمان خود، مردم گیلان به طور خودجوش در کنار هم جمع شدند.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌های گیلان مجاهدان در راه حق را پایدار دانست و افزود: این افراد بر این باورند که خدا عامل رشد و تعالی انسان است و در اسلام ناب محمدی و حسینی تنها الله و اهل استقامت شدن، راز بقا است.

حجت الاسلام مهدوی با تأکید بر اینکه مجاهدان اسلام ترسی از کدخداهای عالم ندارند، افزود: این افراد برای استقرار حقیقت دین در زندگی اجتماعی محکم ایستاده‌اند و در راه توحید حرکت می‌کنند.

نماینده سابق ولی فقیه در دانشگاه گیلان با بیان اینکه شیخ نمر چه شیعه چه سنی باشد چون در راه حق گام برداشت مورد حمایت مردم ایران است، گفت: مجرم و ظالم اصلی آمریکا است و آل سعود در نظام سلطه آمریکا تربیت شد و رشد کرد.

وی با بیان اینکه باید آمریکا و اسرائیل را در این جنایت محکوم کرد ،خاطر نشان کرد: امروز آمریکا قصه جنگ بین سنی و شیعه را دشمن کلید زد، در حالی‌که جنگ بین اسلام آمریکایی و اسلام ناب است.

حجت الاسلام مهدوی آمریکا را شریک در خون شیخ نمر و شهدای نیجریه و فاجعه منا عنوان کرد و افزود: پشت صحنه اصلی این جنایت‌ها آمریکا است و در این جنگ افرادی چون شیخ نمر که مدافعان اسلام ناب هستند مورد هدف دشمن قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.

نماینده سابق ولی فقیه در دانشگاه گیلان تأکید کرد: در مبارزه با اسلام آمریکایی باید مراقب باشیم که نفوذ اسلام آمریکایی در جامعه جنایت‌هایی بزرگ‌تری چون به شهادت رساندن یک شیخ مبارز ایجاد نکند و باید مراقب باشیم که جوانان ما در تهاجم فرهنگی شکار نشوند.

وی با اشاره به برنامه‌های روز رشت کفت: این شهر مدافعان حرم دارد و باید همه برنامه‌ها متناسب با فرهنگ اسلامی باشد و نباید راه را برای نفوذ فرهنگ آمریکایی باز کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ×