رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی عصر صادق

دوشنبه - ۲۷ آذر ۱۳۹۶   ۱۹ رمضان ۱۴۴۰

بیانیه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان درباره فیلم منقطع شده از ماجرای پرحاشیه وزیر کشاورزی،برنجکار گیلانی+ فیلم کامل

به دنبال انتشار فیلم  یک‌دقیقه‌ای از ماجرای پرحاشیه وزیر کشاورزی،برنجکار گیلانی روابط عمومی جهاد کشاورزی گیلان بیانه ای را منتشر کرد :

محضر مبارک مردم شریف گیلان
با تقدیم سلام و ادای احترام به استحضار می رساند پیرو بازدید وزیر جهاد کشاورزی از واحد شالیکوبی مدرن گیلتاز در شهرستان لنگرود (پنج شنبه ۲۳ آذرماه) که با همراهی استاندار گیلان، دو تن از نمایندگان مردم در خانه ملت و جمعی از مسئولین صورت پذیرفت، در آغاز مالک واحد مربوطه اقدام به معرفی فرآورده ثانویه سبوس نموده و فواید آن را برشمرد. وی در اظهارات خود سبوس برنج را سرشار از ویتامین Bدانست که به ویتامین اخلاق معروف است که بررسی منابع علمی نیز موکد این ادعا می باشد.
در پی صحبت های شالیکار لنگرودی با وزیر محترم و بیان مشکلات شالیکاران در اوج ناراحتی و عصبانیت، وزیر محترم با مزاح و تکان دادن شانه های شالیکار و بسیار صمیمانه مصرف سبوس آرامشبخش و تقویت کننده اعصاب را به ایشان پیشنهاد نمودند.
متاسفانه، در این میان عده ای با منقطع نمودن فیلم کامل، بخش پایانی آن را در فضای مجازی انعکاس داده و نسبت هایی ناروا به وزیر جهاد کشاورزی نسبت میدهند تا از این طریق چهره بااخلاق ترین وزیر دولت تدبیر و امید را خدشه دار نمایند.
با استناد به مدارک موجود و فیلم کامل بازدید از واحد شالیکوبی گیلتاز، سازمان جهاد کشاورزی گیلان ضمن دعوت از همگان به حفظ آرامش، اتهامات اخیر وارده به مقام عالی وزارت را منطبق با اخلاق اسلامی ندانسته و از گیلانیان عزیز تقاضا دارد با مشاهده فیلم کامل به قضاوت بپردازند.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان