رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 15 اردیبهشت 1401 - 09:06
  • کد خبر : ۴۲۵۹۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

شمار بستری‌شدگان کرونایی در گیلان به ۱۰۲ نفر کاهش یافت

تداوم روند کاهشی آمار کرونایی شمار بستری‌شدگان کرونایی امروز در استان گیلان به ۱۰۲ نفر رسید.  طبق آخرین اعلام رنگ‌بندی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال حاضر تمامی ۱۷ شهرستان استان گیلان در وضعیت زرد کرونایی به سر می‌برند و هیچ کدام از شهرستان‌ها نارنجی و قرمز نیست. براساس آخرین اعلام سخنگوی دانشگاه […]

تداوم روند کاهشی آمار کرونایی شمار بستری‌شدگان کرونایی امروز در استان گیلان به ۱۰۲ نفر رسید.

 طبق آخرین اعلام رنگ‌بندی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال حاضر تمامی ۱۷ شهرستان استان گیلان در وضعیت زرد کرونایی به سر می‌برند و هیچ کدام از شهرستان‌ها نارنجی و قرمز نیست.

براساس آخرین اعلام سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان در حال حاضر ۱۰۲ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند و آمار بستری‌شدگان کرونایی هر روز در حال افزایش یا کاهش بوده و روند ثابتی ندارد.

به گفته فردین مهرابیان ۲۹ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته به آمار بستری‌شدگان کرونایی در استان گیلان افزوده شده‌اند و در روزهای اخیر شاهد روند متلاطم آمار بیماران جدید کرونایی در استان گیلان هستیم.

۲۵ نفر از بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های استان گیلان به دنبال وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند و در شرایط عمومی مساعدی نیستند.

با توجه به اهمیت تزریق واکسن کرونا در کاهش شدت علائم این بیماری و کاهش احتمال مرگ در مبتلایان در حال حاضر ۴۱۳ مرکز واکسیناسیون کرونا در سطح استان گیلان و بیش از ۲۲۹ پایگاه واکسیناسیون در شهرستان رشت فعال هستند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه