رفتن به بالا
  • شنبه - 28 اسفند 1400 - 19:15
  • کد خبر : ۴۲۴۹۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

۴۵ گشت فرهنگی اجتماعی پلیس نوروز ۱۴۰۱ در نقاط پُرتجمع گیلان مستقر می‌شود

رزمایش فرهنگی و اجتماعی انتظامی گیلان با استقرار ۴۵ گشت فرهنگی اجتماعی پلیس جهت ایجاد محیطی آرام برای همه مردم در نوروز ۱۴۰۱ در گیلان برگزار شد. رزمایش فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان صبح امروز با هدف ارائه خدمت بهتر و ایجاد محیطی آرام برای همه مردم و مسافران در نوروز ۱۴۰۱ در […]

رزمایش فرهنگی و اجتماعی انتظامی گیلان با استقرار ۴۵ گشت فرهنگی اجتماعی پلیس جهت ایجاد محیطی آرام برای همه مردم در نوروز ۱۴۰۱ در گیلان برگزار شد.

رزمایش فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان صبح امروز با هدف ارائه خدمت بهتر و ایجاد محیطی آرام برای همه مردم و مسافران در نوروز ۱۴۰۱ در گیلان برگزار شد.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان در این مراسم با اشاره به نوروز ۱۴۰۱ و سفر مسافران از اقصی نقاط کشور به گیلان اظهار داشت: پلیس در تمامی حوزه‌های انتظامی و ترافیکی از آمادگی لازم برخوردار است و در ارائه خدمت به مردم با حداکثر توان پیش می‌رویم.

 

سردار عزیزالله ملکی با اشاره به برگزاری رزمایش فرهنگی و اجتماعی و اولویت‌های ابلاغ شده به ناجا در این حوزه گفت: با توجه به اینکه امسال دسترسی مردم به سواحل بیشتر شده، لازم است در سطح سواحل و پارک‌ها خدمات بیشتری از سوی پلیس ارائه شود و فعالیت مضاعفی داشته باشیم.

 

وی از استقرار ۴۵ گشت فرهنگی اجتماعی در تمامی نقاطی که کانون تجمع جمعیت در استان خواهد بود خبر داد و بیان کرد: ما پذیرای مسافران هستیم اما در این میان ممکن است کسانی با حرکات ساختارشکنانه سعی در ایجاد اختلال در آرامش و امنیت مردم داشته باشند که برای پلیس پذیرفتنی نیست.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه هدف از استقرار گشت‌های فرهنگی اجتماعی ارائه خدمت بهتر و ایجاد محیطی آرام برای همه مردم است افزود: پلیس ضمن برخورد با ناهنجاری‌های اخلاقی و پیش‌بینی‌ جرایم در این حوزه، طرح ناظر یک را نیز با شدت بیشتری در سطح استان اجرایی می‌کند.

سردار ملکی بیان کرد: در حوزه اماکن، تالارها، رستوران‌ها و سایر اماکن نیز ۱۰۹ گشت پیش‌بینی کردیم که ۴۵ گشت مربوط به حوزه امنیت اخلاقی هستند البته امر به معروف و نهی از منکر فقط جزو وظایف این گشت‌ها نیست بلکه آحاد کارکنان ناجا وظیفه امر به معروف و نهی از منکر را دارند.

 

وی خطاب به عوامل گشت‌های فرهنگی و اجتماعی و سایر کارکنان ناجا در گیلان گفت: تذکرات بایستی حالت تحکم نداشته باشد و حالت خواهشی باشد بنابراین خوش‌رویی و خوش‌برخوردی با مردم باید مورد توجه گشت‌های فرهنگی و اجتماعی باشد و ایجاد تنش مورد قبول نیست.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه