رفتن به بالا
  • یکشنبه - 17 بهمن 1400 - 10:11
  • کد خبر : ۴۲۴۵۵
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

استاندار گیلان: اجازه دست‌اندازی به بیت‌المال و انفال عمومی به هیچ فرد و سازمانی داده نمی‌شود

استاندار گیلان گفت: اجازه دست‌اندازی به بیت‌المال و انفال عمومی به هیچ فرد و سازمانی در گیلان داده نمی‌شود و در صورت محرز شدن با وی برخورد قانونی  و محکمی می‌شود. به گزارش عصرصادق، اسدالله عباسی شامگاه شنبه در جلسه با فرمانداران شهرهای ساحلی در زمینه آخرین وضعیت آزادسازی نوار ساحلی اظهار داشت: عده‌ای منفعت‌طلب […]

استاندار گیلان گفت: اجازه دست‌اندازی به بیت‌المال و انفال عمومی به هیچ فرد و سازمانی در گیلان داده نمی‌شود و در صورت محرز شدن با وی برخورد قانونی  و محکمی می‌شود.

به گزارش عصرصادق، اسدالله عباسی شامگاه شنبه در جلسه با فرمانداران شهرهای ساحلی در زمینه آخرین وضعیت آزادسازی نوار ساحلی اظهار داشت: عده‌ای منفعت‌طلب و سودجو نباید اجازه دست‌اندازی به دریا، جنگل و مزارع کشاورزی را داشته باشند و این‌ موارد برای گیلان تهدید است.

استاندار گیلان رفع تصرف دستگاه‌های دولتی در سواحل را یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان برشمرد و ابراز داشت: براساس قانون در هر ۶ کیلومتر باید یک راه دسترسی به ساحل با جاده تا ۹ متر عرض به سمت ساحل ایجاد شود که در این زمینه دستورات لازم صادر شد.

عباسی بهره‌مندی از نعمت دریا را متعلق به همگان دانست و با بیان اینکه شکوفایی اقتصاد دریا در بهرمندی از این نعمت در چهارچوب قانون برای عموم مردم است افزود: از فرمانداران و مدیران انقلابی انتظار می‌رود فضا را برای کسانی‌که سعی در خدشه‌دار کردن امنیت و آرامش مردم دارند ناامن کنند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان گفت: اگر محرز شود فردی یا گروهی از جایگاه خود سوءاستفاده کرده و به بیت‌المال چه در سازمان و چه انفال عمومی اعم از جنگل، زمین، محصولات کشاورزی، اقتصاد و معیشت مردم دست‌اندازی می‌کند بدون هیچ تأملی با وی برخورد قانونی و محکمی می‌شود.

وی با اشاره به فضاسازی بعضی افراد که به‌جای همراهی در جهت قطع دست سودجویان و فرصت‌طلبان، به نادرستی عملکرد دولت را زیرسوال می‌برند افزود: مدیران و فرمانداران، گزارش اختصاص اعتبار برای استان گیلان در حوزه‌های مختلف که در جهت آبادانی استان هزینه می‌شوند اعلام کنند.

استاندار گیلان با بیان اینکه عده‌ای همواره بر طبل ناامیدی می‌کوبند و مردم را ناامید می‌کنند تصریح کرد: به دیدگاه و نقد منتقدان دلسوز به نظام اسلامی احترام می‌گذارم و از نظر همه برای توسعه و آبادانی استان گیلان بهره گرفته‌ام.

عباسی با اشاره به دستاوردهای خوب سفر اخیر هیئت دولت به استان گیلان خاطرنشان کرد: معیارها و شاخصه‌های انقلابی‌گری را مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ترسیم کرده‌اند و همگان موظف به حرکت در این چهارچوب برای نیل به توسعه هستیم.

وی با بیان اینکه قطار خدمت به مردم گیلان در حال حرکت است و چیزی مانع حرکت شتابان آن نخواهد شد افزود: فرمانداران در برابر زمین‌خواران، ساحل‌خواران و جنگل‌خواران در راستای حفظ حقوق مردم محکم بایستند چراکه کارهای انجام نشده زیادی وجود دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه