رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
  • کد خبر : ۴۲۲۷۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

۷۴ بیمار کرونایی جدید در بیمارستان‌های گیلان بستری شدند

فردین مهرابیان امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۸۸.۳ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال در استان گیلان دز نخست و ۵۳.۴ درصد این جامعه هدف هر دو واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: همه واکسن‌های موجود صرف نظر از نوع آن، ایمنی بدن را در مقابل کرونا افزایش می‌دهد […]

فردین مهرابیان امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۸۸.۳ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال در استان گیلان دز نخست و ۵۳.۴ درصد این جامعه هدف هر دو واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: همه واکسن‌های موجود صرف نظر از نوع آن، ایمنی بدن را در مقابل کرونا افزایش می‌دهد و مبتلایان به کرونا در صورت تزریق واکسن علائم کمتری دارند.

مهرابیان با بیان اینکه میزان ابتلاء به کرونا، مرگ و میر و شدت بیماری در افراد واکسینه نشده بسیار بیشتر از افراد واکسینه شده است افزود: توصیه می‌کنیم افراد حتماً نسبت به انجام واکسیناسیون اقدام کنند.

وی در تشریح آخرین وضعیت آمار کرونا در استان گیلان ابراز داشت: ۳۱۲ بیمار کرونایی هم‌اکنون در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند که از این تعداد ۷۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به آمار مذکور افزوده شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه ۶۹ بیمار کرونایی به دلیل وخامت حالشان در بخش ICU بیمارستان‌ها بستری هستند و ۱۹ نفر به تازگی به این بخش منتقل شدند گفت: ۷۰ نفر از بیماران بدحال هستند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه