رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
  • کد خبر : ۴۱۹۵۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ و دستور مقام قضایی؛

تخریب یک ملک خلافساز دیگر در شهر رشت | عملیات تخریب با همراهی ضابط قضائی

در راستای اجرای دقیق و شفاف قوانین توسط شهرداری رشت، یک ملک خلافساز دیگر در شهر رشت تخریب شد. عصرصادق؛ در راستای اجرای دقیق و شفاف قوانین و همچنین رویکرد شهرداری نسبت به اجرای صحیح قوانین، یک ملک خلافساز دیگر واقع در خیابان شهدای گمنام شهر رشت تخریب شد. لازم به ذکر است، منطقه ۴ […]

در راستای اجرای دقیق و شفاف قوانین توسط شهرداری رشت، یک ملک خلافساز دیگر در شهر رشت تخریب شد.

عصرصادق؛ در راستای اجرای دقیق و شفاف قوانین و همچنین رویکرد شهرداری نسبت به اجرای صحیح قوانین، یک ملک خلافساز دیگر واقع در خیابان شهدای گمنام شهر رشت تخریب شد.

لازم به ذکر است، منطقه ۴ شهرداری رشت با توجه به بی‌اعتنایی مالک به رای صادره و اخطارهای مکرر و طبق رای قطعی کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به اجرای حکم تخریب این ملک خلافساز اقدام کرد.

همچنین بر حسب دستور مقام محترم قضائی مبنی بر اجرای حکم تخریب؛ عملیات تخریب با همراهی ضابط قضائی، نماینده نیروی انتظامی، مدیران و پرسنل منطقه ۴شهرداری انجام شد.

لازم به ذکر است، حکم تخریب این ملک طی رای کمیسیون بدوی ماده ۱۰۰ صادر شده است از سوی دیگر رای مذکور در شعبه ۱ تجدیدنظر ماده ۱۰۰ نیز عینا تایید و رای قطعی بر تخریب صادر گردید.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت، در فرآیند تخریب این ملک خلافساز رعایت اصول ایمنی و حقوق شهروندی لحاظ شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه