رفتن به بالا
  • شنبه - ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
  • کد خبر : ۴۱۸۳۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
بانوان شهرداری لاهیجان همزمان با روز زن تجلیل شدند

بانوان شهرداری لاهیجان همزمان با روز زن تجلیل شدند

همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، روز مادر و بزرگداشت مقام زن از بانوان شاغل در شهرداری لاهیجان تجلیل شد. عصرصادق؛  با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر از بانوان شاغل در شهرداری لاهیجان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد. یوسف قیامتیون شهردار لاهیجان در سخن کوتاهی با تبریک […]

همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، روز مادر و بزرگداشت مقام زن از بانوان شاغل در شهرداری لاهیجان تجلیل شد.

عصرصادق؛  با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر از بانوان شاغل در شهرداری لاهیجان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

یوسف قیامتیون شهردار لاهیجان در سخن کوتاهی با تبریک میلاد با سعادت دخت گرامی نبی اکرم(ص)، حضرت فاطمه زهرا(س) که به نام روز مادر و زن نامگذاری شده از تلاش های بانوان شاغل در شهرداری برای خدمت رسانی به شهروندان قدردانی کرد.

جواد نجار تمیزکار رییس شورای اسلامی شهر هم با تبریک میلاد حضرت زهرا(س) به بانوان گرانقدر گفت: هفته بزرگداشت زن فرصت مناسبی برای قدردانی از مادران و بانوان کشور عزیز اسلامی و به خصوص بانوان شهرداری است.

وی افزود: هر زمان ما مسئولیتی به بانوان واگذار می کنیم آنها با مسولیت پذیری که انجام می دهند سعی می نمایند بهترین خدمت را ارائه کنند و هیچ تفاوتی بین خانم ها و آقایان در خدمت رسانی به مردم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه هر روز، روز زن است و در مباحث دینی هم برای بانوان ارزش و احترام خاصی قایل شده است،اضافه کرد: در جامعه ما باید بر اساس توان افراد به آنها مسئولیت داده شود و از خانم ها که بخش زیادی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند به طور مناسب قدردانی شود.

در پایان این مراسم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از بانوان شهرداری لاهیجان تجلیل شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه