رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
  • کد خبر : ۴۱۲۰۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
فاطمه شیرزاد خبر داد؛

سومین پارک بانوان در مسکن مهر رشت احداث می شود

اجرای ورزش صبحگاهی در پارک بانوان با حضور مربی و بانوان شاغل دستگاههای اجرایی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برگزار شد. فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی رشت در این مراسم توسعه ورزش همگانی و نیز توجه به سلامت شهروندان را از وظایف مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: با تعامل بین […]

اجرای ورزش صبحگاهی در پارک بانوان با حضور مربی و بانوان شاغل دستگاههای اجرایی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برگزار شد.
فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی رشت در این مراسم توسعه ورزش همگانی و نیز توجه به سلامت شهروندان را از وظایف مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: با تعامل بین دستگاهی و هم افزایی می توان در این بخش برنامه هایی متنوعی را اجرایی کرد.
وی با ابراز نگرانی از بی توجهی بانوان به بیمارهایی چون فشار خون و دیابت افزود: آموزش شهروندی و اطلاع رسانی به شهروندان در برنامه های فرهنگی مدیریت شهری تدوین و در حال اجرا می باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر اینکه در حوزه مدیریت شهری آمادگی برای برنامه ریزی تخصصی در حوزه ورزش بانوان وجود دارد اظهار داشت: در پارکهای سطح شهر و پارکهای محلات بانوان از امکانات ورزشی استفاده می کنند و برای توسعه این امکانات تقاضای شهروندی وجود دارد.
وی از انجام تمهیدات ویژه برای پارک بانوان خبر داد و افزود: پوشش های حفاظتی توسط سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برای پارک بانوان اجرایی می شود.
وی با اشاره به پارک بانوان گلسار به عنوان دومین پارک در این بخش، از احداث پارک بانوان مسکن مهر خبرداد و گفت: قرارگاه خاتم الانبیا این پروژه را در دست گرفته و به زودی به نتیجه می رساند.

در پایان این مراسم به بانوان حاضر به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه