رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
  • کد خبر : ۴۱۱۷۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

به مناسبت هفته ملی کودک؛ عیادت سرپرست شهرداری رشت و عضو شورای شهر رشت از کودکان بخش خون بیمارستان هفده شهریور

به همت مشاور شهردار در امور بانوان و  مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت و محمد حسن عاقل منش عضو شورای اسلامی رشت و جمعی از کارکنان شهرداری رشت به مناسبت هفته ملی کودک از کودکان سرطانی بخش خون بیمارستان هفده شهریور عیادت کردند. این بازدید که به مناسبت هفته ی ملی کودک توسط مشاور شهردار […]

به همت مشاور شهردار در امور بانوان و  مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت و محمد حسن عاقل منش عضو شورای اسلامی رشت و جمعی از کارکنان شهرداری رشت به مناسبت هفته ملی کودک از کودکان سرطانی بخش خون بیمارستان هفده شهریور عیادت کردند.

این بازدید که به مناسبت هفته ی ملی کودک توسط مشاور شهردار در امور بانوان و با مشارکت سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی ، دبیرخانه شهر دوستدار کودک و همکاری موسسه مردم نهاد طنین شادی برگزار شد با اهدای گل و هدیه از کودکان بخش خون قدردانی شد .

در این بازدید علیرضا حسنی مدیر حوزه دفتر شهردار و امور شورای اسلامی شهر،علیرضا قانع مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت،شیخ شعبانی مشاور شهردار در امور بانوان، خدیجه پاوند مهر معاون فرهنگی سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری و علیزاده معاون اجتماعی سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری و جمعی از مدیران شهرداری نیز حضور داشتند .

 
 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه