رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
  • کد خبر : ۴۰۶۷۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

فراخوان عمومی جذب سرمایه‌گذار بازگشایی مسیر امام علی(ع) منتشر شد

شهرداری رشت پیرو مصوبات شورای سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی و تاییدیه شماره ۲۵۶۱۱ مورخ ۲۴/۲/۱۳۹۹ شورای محترم اسلامی شهر، در نظر دارد پروژه بازگشایی مسیر امام علی(ع) را در قالب شیوه EPCF (مهندسی، تدارک، ساخت و تامین مالی) از طریق فراخوان عمومی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار نماید.  تاریخ چاپ آگهی نوبت اول […]

شهرداری رشت پیرو مصوبات شورای سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی و تاییدیه شماره ۲۵۶۱۱ مورخ ۲۴/۲/۱۳۹۹ شورای محترم اسلامی شهر، در نظر دارد پروژه بازگشایی مسیر امام علی(ع) را در قالب شیوه EPCF (مهندسی، تدارک، ساخت و تامین مالی) از طریق فراخوان عمومی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار نماید.

 تاریخ چاپ آگهی نوبت اول این فراخوان روز شنبه ۹۹/۵/۴ و نوبت دوم روز شنبه ۹۹/۵/۱۱ و مهلت دریافت اسناد برای اشخاص حقیقی و حقوقی از زمان انتشار نوبت دوم این فراخوان، حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۹۹/۵/۱۹ اعلام شده است.

مهلت تحویل اسناد تا ساعت ۱۳:۳۰ روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۵/۳۰ است که می بایست در پاکت مهر و موم شده به دبیرخانه سازمان تحویل گردد.

شایان ذکر است بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، زمان بازگشایی پاکت ها در کمیته فنی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت های مردمی رأس ساعت ۱۲:۳۰

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه