رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
  • کد خبر : ۴۰۵۴۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

کمبود فضای آموزشی در مسکن مهر رشت

عصرصادق ؛ بهرام صفری به کمبود فضای آموزشی در مسکن مهر رشت اشاره کرد و گفت: مسکن مهر با ۲۵ هزار جمعیت دارای سه مدرسه است که بسیار کم است. « بهرام صفری»  در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان رشت اظهار کرد: آموزش و پرورش آغاز یک راه بزرگ و پیچیده  است.و رشد، تغییر و تحول در […]

عصرصادق ؛ بهرام صفری به کمبود فضای آموزشی در مسکن مهر رشت اشاره کرد و گفت: مسکن مهر با ۲۵ هزار جمعیت دارای سه مدرسه است که بسیار کم است.

« بهرام صفری»  در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان رشت اظهار کرد: آموزش و پرورش آغاز یک راه بزرگ و پیچیده  است.و رشد، تغییر و تحول در آموزش و پرورش نیازمند هم ‌فکری و همکاری همگان است.‌
وی به کمبود فضای آموزشی در مسکن مهر رشت اشاره کرد و ادامه داد: مسکن مهر با ۲۵ هزار جمعیت دارای سه مدرسه است که بسیار کم است.
مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک رشت با اشاره به پروژه های نیمه کاره عطا آفرین و مبرهن که از پروژه های مهم رشت است تصریح کرد: چند پروژه نیمه کاره آموزشی در رشت وجود دارد که به اعتبارات و توجه ویژه مسئولان نیاز دارد.
وی با تاکید براینکه آموزش و پرورش نیازمند نگاه ویژه است خاطرنشان کرد: تربیت انسان ها و سعادت جامعه با تقویت نظام تعلیم و تربیت امکان پذیر است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه